Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nasze zarobki

(6)
2008-05-08 21:49 | H-anna
Zastanawiam się gdzie znaleźć informacje o zarobkach na danym stanowisku, tzn. nie jestem pewna czy moja pensja jest "odpowiednia", a nawet nie wiem gdzie szukać informacji... Znalazłam nawet wątek na ten temat na jednym z forów, ale tam sobie chyba dzieciaki jaja robiły, bo i kwoty z kosmosu i dyskusje na poziomie poniżej krytyki. Gdzie mogę szukać takich informacji?
  • 2008-05-12 21:10 | Graszka

Re: Nasze zarobki

Wiesz co... najlepiej chyba znajomych, którzy w podobnej branży pracują popytać. Jeśli nawet nie wiedzą ile zarabia ktoś na podobnym do Twojego stanowisku, to może się jakoś tam dowiedzieć. Poza tym to zależy chyba nie tylko od samego stanowiska, ale też od dodatkowych umiejętności danej osoby, od miasta i od konkretnej firmy też. Ja bym w każdym razie stawiała na znajomych.
  • 2008-05-14 18:52 | kamiL

To trzeba by bylo miec odpowiednia pule znajomych.. sam nie wiem, sa takie strony (teraz niestety linku nie podrzuce), na ktorych mozna znalezc srednie zarobki, trzeba tylko wpisac stanowisko i miasto. Jak znajde to podrzuce link
  • 2008-05-19 17:22 | Kamila

Ja kiedys sprawdzalam czy dobrze zarabiam na takiej wlasnie stronie, ale nie mialo to zadnego odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Zwlaszcza, ze tam liczy sie srednia z tego, co internauci wpisza, wiec wystarczy, ze znajdzie sie jeden dowcipnis, ktory wpisze zarobki w setkach tysiecy zl, zeby srednia poszla do gory i zamiast np 3500 brutto wyjdzie Ci, ze powinnas zarabiac 6000. Ja w takiej sytuacji skorzystalam z porady profesjonalisty. Zwlaszcza, ze bral on pod uwage nie tylko stanowisko i miasto, ale tez moje wyksztalcenie, doswiadczenie zawodowe itd - generalnie wszystkie te czynniki, ktore wplywaja na zarobki. Wydaje mi sie to najlepszym sposobem, bo daje pewna informacje, a nie jakies przypuszczenia z serwisu www. pozdrawiam
  • 2008-05-28 17:12 | olga

A z jakiej firmy korzystałaś? I jak to się odbywa w ogóle? Możesz coś podpowiedzieć?
  • 2008-06-01 19:30 | Kamila

Ja akurat wybrałam firmę Talent Stream, bo sporo dobrego o nich słyszałam, ale oczywiście firm jest wiele. Możesz się do nich zgłosić, a oni służą poradą, ale także pomagają znaleźć odpowiednią pracę. Ważne oczywiście jaką firmę ostatecznie wybierzesz i na kogo trafisz. Ja akurat jestem bardzo zadowolona, bo odbyło się to wszystko bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze, więc mogę polecić www.talentstream.pl