Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Opłata tu, opłata tam

(3)
2005-08-17 12:01 | Polityka.pl
  • 2005-08-17 12:01 | White Whale

Oplata...

Ale już spotyka się w Polsce różne egzotyczne bandery. "Tymczasem "liberalizacja" przepisów dotyczących żeglarstwa cieknie jak krew z nosa, a często jest wyra%u017Anie pozorowana. Wszelkie utrudnienia uzasadniane są z reguły troską o nasze życie i zdrowie, ale na końcu zawsze sprowadza się do wyciągania pieniędzy.""Stopy wody pod kilem!""Biały Wieloryb"(Marek Popiel)""http;//whale.kompas.net.pl"
  • 2005-08-17 14:17 | papa tango

Ciekawostki

za kurs zakończony egzaminem na kapitana trzeba zapłacić 3 tys. zł - dawno nie widziałem kursu na Kapitana Jachtowego, a kurs na JSM kostuje ok. 800 PLN. Szkoda, że p. Mazurek nie wspomina o kosztach kursu w Chorwacji. A i jeszcze kurs na kapitana jest nieobowiązkowy. "A no i oczywiście uprawnienia chorwackie mają ustawowo zapisnae, żedotyczą tylko wód i jachtów chorwackich.""Nie czytałem całego artykułu, ale z internetowego wstępu to mi to demagogią zalatuje."