Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ofiara na prezydenta

(16)
2005-08-25 11:43 | Polityka.pl
  • 2005-08-24 15:43 | ELF

Re: Szczera prawda!

No to lubcie go!
  • 2005-08-25 06:09 | ELF

Nie mogę uwierzyć.

Jest Pan zadowolony z tego co Pan napisał?
  • 2005-08-25 08:22 | Karo

Taaa,

Lepiej ukraść prawda !?
  • 2005-08-25 09:11 | indris

świadomość elit

Jeżeli znajomość polskich realiów przez polskie elity jest taka jak p. Passenta, to znaczy, że czas na Leppera
  • 2005-08-25 11:43 | Jan Bielicki

Szczera prawda!

Szczera prawda! "Dlatego rozsądni Polacy powinni poprzeć Cimoszewicza - miewa akcje, ma swój styl, działkę i żubry, a komisje mogą mu skoczyć. O oszczędnościach nie wiadomo wiele, ale na pewno do wszystkiego doszedł ciężką pracą. I za to go lubimy!
  • 2005-08-25 17:27 | Dyzio

Kandydaci Pana Passenta

Jasne, kandydaci SLD popierani przez pana Passenta są DUŻO lepsi, ich majątki są nieporównywalnie większe. Np pan Jaskiernia przez 4 lata posłowania zaoszczędził milion złotych ! To dopiero wybitny i uczciwy działacz (wg. pana Passenta, oczywiście).
  • 2005-08-25 21:37 | Bysio

Ofiara na prezydenta

"Pan Passent od ponad 60-ciu lat wie o wszystkim lepiej niz kazdy z nas. ""W "normalnym" kraju nikt by nie uwierzyl w takie "bajki"."A moze to jednak prawda ze uczciwy Polak, z rodzina na utrzymaniu zyje z dania na dzien "i niestety niewiele moze zaoszczedzic bo nie ma z czego.""Paszkwilna wypowiedz paszkwilnego czlowieka.""-Bysio
  • 2005-08-26 00:22 | PASSent

Ofiara na prezydenta

To rzeczywiście nieszczęście z tak zaradnym i pracowitym prezydentem. I ktos taki ma przewodzić narodowi, DBA%u0106 o NIego ha, ha! To gdzie ta ZASADA TUSKA o "pomnażaniu talentów" / ewang/
  • 2005-08-26 13:41 | Old Hors

Czas iść na ogórki to do D.P.!!!!

"Każde pokolenie ma swój czas"czas" Pytanie czy D.P.nigdy nie"słuchał tego przeboju daje wiele do"myślenia - logicznego .
  • 2005-08-26 14:52 | stały czytelnik

Jest mi przykro

Czyżby moja ulubiona, jak dotychczas gazeta nie stwała się zbyt stronnicza ,Artykuł ten, choćutrzymany w żartobliwym tonie, jest kolejnym dowodem na to iż Polityka utzrymuje kurs przeciwko Donaldowi Tuskowi.Poprzednie artykuły w ostanich numerach, wybitnie pokazywały jaki to Donald Tusk jest "leniwy" natomiast wychwalały Włodzimierza Cimoszewicza.Tygodnikn ten ceniłem zawsze za niezależność i racjonalny swiatopogląd ale widze że stare nawyki prasy jako instrumentu propgady zaczynają wracać .czuje się zniesmaczony jednostronoscią poglądów redakcji i obawiam się że na jakioś czas zawiesze czytanie tego pisma .Tylko czy to w ogóle zaintersuje redakcje iż traci czytelników(nie jestem osmotniony w odzczuciach)"Redakcje skupioną na zbijaniu kapitału politycznego a nie na fachowym przedstawianiu faktów.
  • 2005-08-26 16:11 | emeryt

Takie kwiatki co rusz u wszystkich wyskakują

Uczciwych ludzi można już znale%u017Ać tylko na listach Socjaldemokracji. Dlatego w wyborach wraz z sąsiadami poprzemy formację pana Marka Borowskiego.
  • 2005-08-29 21:59 | Rosa91b

Ofiara prezydenta

Niepokoi mnie u Tuska wyraz jego twarzy, który może świadczyć, że czuje on pewne zbrzydzenie do pracy umysłowej. Może jednak warto zainwestować w jego pierwotne zainteresowania piłkarskie żeby się człowiek nie męczył.
  • 2005-08-30 16:06 | studentka wpia uni.lodz

RACJA

nie ufam facetowi ktory ma tyle oszczednosci, ja mam na koncie odlozone 22 tysiace, to co mam status taki jak ten pan? bez sensu, albo jest takim nieudacznikiem ze sie nie dorobil przez tyle lat, albo SKŁAMAŁ.
  • 2005-08-31 01:58 | ELF

Re: Dwuznaczny tytuł felietonu.

Pomyliłam sie. Balcerowicz ma Sachsa nie od parady. Sam, niestety, nie mysli.
  • 2005-09-01 11:18 | ELF

Dwuznaczny tytuł felietonu.

W jednym znaczeniu trafił Pan w czas. Tak, trzeba składać ofiarę na obecnego prezydenta, premiera i cały rząd. Skądś przecież trzeba wziąć na ich odprawy! Proponuję by Pan już od dzisiaj za benzynę płacił 10 zł za litr - tak dla przykładu, a przypływie euforii, gdy pański kandydat na prezydenta będzie przewodził w sondażach, nawet 20 zł. A co! Stać Pana, nieprawdaż? Tylko niech Pan nie liczy na to, że oni się Panu zrewanżują i kupią "Politykę" w kiosku, jak prowincjonalni czytelnicy, czytelnicy o mentalności bałkańskiej - jak chce Stomma. Oni ją przeczytają w ramach abonamentu edukacyjnego, bo minister finansów już o tym pomyśli by urzędy ministerialne miały taki abonament. A NBP - o, taki tuz jak profesor Balcerowicz tez ma przecież głowę nie od parady. Życzę zdrowia!