Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ośmiornica po polsku

(12)
2006-12-04 11:50 | Polityka.pl
  • 2005-09-08 01:40 | zig

Re: Prawda o mafii i kąfilu Masie

ta mafia to juz przeszłosc.teraz jest znacznie grozniejsza mafia białych kołnierzyków powiazanych z wymiarem sprawiedliwosci.
  • 2005-11-16 14:46 | kika

pzrejrzałam wiele materiałow na temat mafii i jestem pzrekonana ze to sie nie skonczyło.wszyscy mysla ze to koniec ze zamkneli najgorszych a prawda jest taka ze to najgorsze dopiero wylezie na swiatło dzienne to kwestia czasu.chcialabym sie dowiedziec jeszcze wiecej na temat mafii i i innych grup pzrestepczych w polsce z tego wzgledu ze pisze na ten temat prace mgr-a.pozdrwaim
  • 2005-11-26 01:05 | Frantz

To lepiej nie przestawiaj "r" z "z" bo Ci jej nie przyjma ;)
  • 2005-12-21 08:38 | Kruk

Poszanowanie dla Tych Ludzi!
  • 2006-03-13 23:45 | Karol Grachel

Mojm zdaniem cały ten proces by się niezaczą gdyby nie morderstwo przyjaciela Masy Pershinga.Masa po śmierci Pershinga nie miał tzw.tarczy przed całym zarządem pruszkowa który chciał zabici Mase króry nie chciał się dzielici wpływami z dystrybucj i handlu narkotykami.
  • 2006-07-16 22:52 | Mafiapress.Pl

"Masa" i "Pershing"

Mało kto wie, że "Masa" i "Pershing" od pewnego czasu byli odsuwani od większości interesów. Starzy powoli usuwali się w cień, Frakcja "Pershinga" zarabiała majątek na Automatach do gier hazardowych, "Kotlet", "Bysiu" i inni zaczynali mieć coraz więcej do powiedzenia. W takich warunkach, likwidacja "Pershinga" i "Masy", ułatwiało naturalne przejście średniego szczebla, pod rozkazy zarządu - MafiaPress.Pl
  • 2006-09-07 18:44 | Kurjer

> Mojm zdaniem cały ten proces by się niezaczą gdyby nie morderstwo przyjaciela Masy Pershinga.Masa po śmierci Pershinga nie miał tzw.tarczy przed całym zarządem pruszkowa który chciał zabici Mase króry nie chciał się dzielici wpływami z dystrybucj i handlu narkotykami.

to prawda. 
  • 2006-12-01 20:09 | pitt bull

> > Mojm zdaniem cały ten proces by się niezaczą gdyby nie morderstwo przyjaciela Masy Pershinga.Masa po śmierci Pershinga nie miał tzw.tarczy przed całym zarządem pruszkowa który chciał zabici Mase króry nie chciał się dzielici wpływami z dystrybucj i handlu narkotykami.
    >
    > to prawda.  
    szacunek dla tych ludzi z milom checiom bym im slurzyl pomoca ale ja nie mam nic co by im sie przydalo
  • 2006-12-04 11:50 | Mario

Prawda o mafii i kąfilu Masie

Mojm zdaniem szefem mafii pruszkowskiej był Masa . stając sie światkiem koronnym zyskał nie tykalnośc i nie otpowie za swoje pszestępstwa , swojmi zeznianiami obciążył mniej lub więcej ludzi z Pruszkowa min.SŁOWIKA , Wańke , Maliznę , Dziada iwielu innych iedyną osobą ktura mogła by być szefem mafii to jest PARASOL .To masa jest odpowiedzialny za 3 trupy w Rębertowie "
  • 2007-07-31 22:44 | Beny

masa był tylko pośrednikiem między zarzadem a wykonawcami(jak to sie mowi:zolnierzykami)...respekt dla tych ludzi:D
  • 2008-01-22 22:04 | damiano

masa a kiełbasa

masa i kiełbasa choc byli ziomkami wobec siebie tojednak ani malizna ani zaden inny kapitan w pruszkowskiejnie mial tak dobrych stosdunków z pershingiem jakmasa i to pokazał rogi kiedy chodziłokrytyke rempały po napadzie na mokotowie