Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sprawa Jaruckiej

(6)
2005-08-31 15:23 | Polityka.pl
  • 2005-08-31 15:23 | vox_populi

Polak potrafi

No coz, juz dawno udowodniono, ze warto obrzucic blotem nawet najbardziej niewinnego - zawsze cos przylgnie. I o to chodzi.
  • 2005-09-03 16:24 | niebiegly

Spisek

Do tej pory sfery do ktorych nalezy p.Paradowska natrzasaly sie ze spiskowych teorii i nie oburzaly sie faktem wszechobecnosci sluzb w kazdej waznej dziedzinie naszej rzeczywistosci. Jak widac swiat sie zmienia ;-)
  • 2005-09-04 22:11 | jareks

jedyny przyzwoity polityk w Polsce

Mam przeczucie iz Wlodzimierz Cimoszewicz wygra bitwe o fotel prezydencki.potrzebujemy wicej takich politykow.Wlodek do boju;-)
  • 2005-09-05 20:41 | Bodzio

Cimoszewicz to krętacz i nie ważna tu Jarucka.

Takie jest zdanie wiekszości społeczeństwa i nawet pani Janina siłom i godnościom osobitom tego nie zmieni.""A propo gdzioe pani obiektywizm pani Janino, no gdzie ????
  • 2005-09-06 13:05 | piterpm

ja wiem co to jest

otoz komisja sledcza niebawem dojdzie do wniosku ze pania Jarucka podstawil pan Wlodzimierz Cimoszewicz w celu skompromitowania tejze komisji co pozwoli rozmydlic sprawy jakimi zajmuje sie komisja i uniknac odpowiedzialnosci ludziom z lewicy.widzialem wczoraj program (nie)warto rozmawiac z niezaleznym prowadzacym panem pospieszalskim w ktorym pan Giertych juz pomalu do takiej tezy dochodzil.jeszcze pare dni i caly kraj sie dowie ze tak wlasnie bylo bo coz znaczy w czasie kampani jedno czy drogie slowo.ja wiem ze to co napisalem wyzej to zenada ale chcialem pokazac jakimi tropami sie rzadzi ta komisja i tak wlasciwie sie do czego ona w tej chwili sluzy.plakalem wczoraj z wzruszenia sluchajac polskiego prokuratora Wassermana martwiacego sie czy nie zostalo zlamane prawo amerykanskie przez rodzine pana Cimoszewicza jakby to dla polskiego wymiaru sprawiedliwosci byl powod do roztrzasania czy obywatele amerykanscy lamia prawo swojego kraju.ta komisja robi w tej chwili wszystko wiedzac ze sie kompromituje pod pieknymi slowkami na temat dochodzenia do prawdy i w tym celu w walce typowo politycznej uzywa sie wszystkich chwytow takze tych tytulem prowokacji.kazdy kto ma troszke wiecej lat niz 5 pamieta jakich poblemow sluzby te stwarzaly podczas kampani prezedenckiej panow Walesy i Kwasniewskiego jak nagle pojawialy sie falszywe kwity to jest ciagle robota tych samych ludzi i trzeba ja przerwac a nie jak w przypadku liderow PO udawac ze nic sie nie dzieje kiedy w ta cala prowakcje zamieszani sa ludzie z obozu platformy.znakomity artykul napisala pani gratuluje zwyklego ludzkiego rozsadku i zaluje ze jest go tak malo wsrod ludzi ktorzy w jakis sposob biora odpowiedzialnosc za kraj.pozdrawiam szczerze jako wierny pani czytelnik