Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dwa razy najlepsi

(3)
Rokrocznie zwracamy się do władz uczelni o wskazanie trzech placówek, które ich zdaniem powinny znaleźć się w czołówce ankietowanych kierunków.
  • 2006-03-22 14:47 | JA

Re: ŁÓDŹ NAJLEPSZA!

Jakieś argumenty oprócz wykrzykników poproszę......
  • 2006-04-08 16:17 | zdziwiony

OBIEKTYWNY RANKING

Przyznam,że zdziwiło mnie umieszczenie politologii z WSNSiR UW na tak odległym miejscu. Studiuje ten kierunek już ładnych parę lat. Wszyscy moi dotychczasowi wykładowcy posiadali tytuł profesora. Program studiów jest naprawde szeroki. W każdej sesji mam po co najmniej 5 egzaminów. W trakcie studiów odbywam praktyki załatwiane przez uczelnię. W tym roku na 100 przyjętych było zresztą aż 25 olimpijczyków. Poziom wydaje się więc być znacznie wyższy niż na wielu wyżej sklasyfikowanych uczelniach.
  • 2006-04-10 11:26 |

ŁÓDŹ NAJLEPSZA!

Jezeli nnie z innych kierunkow, to nie.Ale z Prawa Lodz, ma miec chociaz drugie miejsce!! Jest THE BES!! Ludzie przejzycie na oczy!! Jagielonek, Warszawski Uniwesytet Warszawski?! NIE!!! Ł%D3D%u0179!!