Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Już tylko POPiS?

(10)
2005-09-07 14:16 | Polityka.pl
  • 2005-09-07 14:16 | herflik

Nadal dziennikarka?

Szkoda mi Pani Paradowskiej (również audycja w TOK-FM) - prowadzi jakąś zażartą antyorlenowsko-procimoszewiczowską krucjatę, której prowadzenie "objektywnej" dziennikarce nie wypada... Ciekawe dlaczego
  • 2005-09-08 18:40 | Kakofonix

Re: Ziemia się usunęła

Szkoda gadać..."Ktoś mi kiedyś powiedział proste ale logiczne słowa;""Panie .... kosy trzeba ostrzyć i pojechać tam porządek zrobić"
  • 2005-09-08 20:44 | gosia

mamy juz prezydenta!!!!

moge smialo powiedziec ze mimo czasu jaki zostal do wyborow prezydenckich to my juz wlasciweie tego prezydenta wybralismy. wybory to tylko kwestia formalnosci.jak nigdy tak szybko spoleczenstwo wie kogo chce na glowe panstwa. ja bez ukrywania moge powiedziec ze oddam glos na Tuska. Bo jest moim zdaniem najporzadniejszy znich wszystkich i zycze mu by zwyciezyl.
  • 2005-09-09 13:28 | AJ

Ziemia się usunęła

Dobre pytnie.Tak pisze właśnie ktoś kto pokładał nadzieje w SLD, Millerze a potem Cimoszewiczu. Ale ma zmartwienie!!!. Bidula.
  • 2005-09-10 15:41 | lukasz

wybory

"Polityka" jest jednym z najbardziej rzetelnych tygodników. W przeciwieństwie do "Wprostu" zachowuje umiar w krytyce Cimoszewicza. "Polityka" jest w stanie oprzeć się nagoncę na lewicowego kandydata na prezydenta, widzi prowokację i nie boi się o tym pisać.
  • 2005-09-12 10:42 | dedek

Re: Oby zasady nie zmienily sie w zracy kwas

mylisz sie; PO to jedyna partia, ktora nie obiecuje zasilkow, tylko zniesienie obciazen dla ludzi pracowitych, w przeciwienstwie do socjalistow, ktorzy co wybory krzycza o przyznawaniu dodatkow, stypendiow i innych ochlapow; sam jestem chwilowo bezrobotny, kiedy pracowalem moje dochody nie przekraczaly granicy, ktora tak troskliwie chce chronic kaczynski;"nie wiem na ile PO wywiaze sie z obietnic, ale na razie nie widze zadnej alternatywy dla tej partii; jak widzisz nawet "biedni" chca glosowac na PO, poniewaz chcemy miec chociaz cien szansy, jaka maja kraje rozwiniete - zeby dzieki ciezkiej pracy miec mozliwosc osiagania marzen, co socjalisci skutecznie od lat utrudniaja;
  • 2005-09-12 10:43 | vox_populi

Oby zasady nie zmienily sie w zracy kwas

Jak to mozliwe, ze w sytuacji kiedy miliony Polakow ledwo wiaza koniec z koncem, PO, partia, ktora siedzi w kieszeni biznesu i po wyborach bedzie sie musiala biznesowi "odwdzieczyc", ma takie wyniki? Juz dawno runal mit, ze polski(?) biznesmen nie obciazony nadmiernymi podatkami bedzie inwestowal w nowe miejsca pracy. A moze te 38% to nowa klasa srednia, o powstaniu ktorej tyle sie do niedawna mowilo? Rzecz w tym, ze na mowieniu i proroctwach sie skonczylo. Widac, wystarczy ladny portrecik czlowieka z zasadami, zeby zrobic wyborcom wode z mozgu.
  • 2005-09-12 21:02 | Natalia

Re: prezydenta mamy od dawna, trza go tylko wybrac

TYLKO WŁODZIMIERZ CIMOSZEWICZ !!!"INNI KANDYDACI TO ...B%u0118DZIE DLA NAS MASAKRA !!!"I WSTYD...
  • 2005-09-13 11:46 | sebi

prezydenta mamy od dawna, trza go tylko wybrac

Oczywiście chodziło mi o Włodka ;)