Polska pruszkowska

(14)
2006-03-03 16:32 | Polityka.pl
  • 2006-03-03 16:32 | BobSon

Mafia jest !

Tak jak policja nauczyla sie likwidowac mafie tak mafia nauczyla sie omijac policje i wszelkie "miny" postawione przez policje ! Mafia jest !
  • 2006-01-26 14:41 | DAWID RADTKE

Re: Mafia jest !

W POLSCE CIAGLE MY%u015AL%u0104 ŻE MAFIA TO TACY JAK;PERSHING,NIEMCZYK CZY SŁOWIK.ALE TAK NAPRAWDE MAFI%u0104 JEST TAKŻE TA OSOBA KT%D3RA MA NA SWOIM KONCIE "NIEZŁE OSZUSTWO CZYLI NP.COLLOSEUM-400 MILION%D3W,FOZZ-350 MILION%D3W,PZU-2 MILIARDY,B.STAROPOLSKI-300 MILION%D3W"RO S%u0104 WŁA%u015ANIE PRAWDZIWE POLSKIE MAFIE W KT%D3RE JEST WPL%u0104TANY CAŁY RZAD!!!!!!!!!!!!!!
  • 2006-03-02 22:21 | masa

mafia jest i będzie pozamykają starych to przyjdą nowi
  • 2006-05-04 10:13 | czarny

mafia

Polscy mafiozi to głuptasy bo strzelają do siebie nawzajem
  • 2006-06-15 02:12 | mlody pruszkowiaczek

PRUSZKÓW

PRUSZK%D3W BYL JEST I BEDZIE.za starych przyjda mlodzi i tak w kolko.
  • 2007-01-09 11:24 | gibon

MAFIA

polska mafia jest i bedzie napeno
  • 2007-05-08 13:58 | mala kobieta

zgadzam się z tobą:) mafia nigdy nie zniknie!!!!! pewna mała kobieta........ ps.i niech rząd i policja się nie łudzi że to zliwidują!
  • 2007-05-11 15:21 | Blachowski

Mafia

Mafi niegdy sie niepozbeda zawsze byla i zawsze bedzie
  • 2007-06-14 07:26 | A.K

wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałam

Bardzo ciekawy artykuł
  • 2007-09-06 22:24 | mala

mafia

mafia jest i bedzie
  • 2007-11-06 00:41 | Zdziwiony Polską

Alfabet mafii

Oglądając waszą wspólna produkcję z tvn czyli słynny już alfabet zastanawiam sie jak to sie stało że kilku blacharzy oraz osoby po 6-8 klasach podstawówki opanowały na długie lata polskie podziemie . Dlaczego takie rzeczy miały miejsce . Czym zasłużyli się liderzy grup jak wyglądał proces awansu .Największym ewenementem Pruszkowa i Wołomina jest to że podporządkowały sobie cała podziemna Polskę. Tak naprawdę to na tej naszej ziemi zawszę będą takie grupy dopóki dopóty będą istniały luki w prawie .Dlaczego to prawo nie nakazuje gangsterowi przedstawienia skąd ma te pieniądze i majątek .Polska mafia to tak naprawdę jedna wielka zagadka .Musimy zadać sobie pytanie czy Prószków i wołowin umiał odnaleźć luki prawne w ustawach czy też te luki były robione dla nich?ja nikogo nie oskarżam tylko pytam a zarazem badam .
  • 2008-01-31 08:45 | maniek

kto gorszy

ciekawi mnie kto jest gorszy nasz zond czy pruszków tamtych skazali a zond nadal kradnie
  • 2008-02-08 22:00 | matador

Legenda

Dziś ruszków to miasto legenda i długo pozostanie tak . Z tym mistem zawsze będzie się kojazyła grupa chłopaków któży umieli kombinować . Musimy zadać sobie pytanie jak by wyglądał kapitalizm i jego początki bez pruszkowa i podległych jemu grup . mam na myśli art-bi ośmiornicę . Ja pamiętam jak w moich stronach wiodło się osobom które robiły lewe interesy do 200 roku szło jak 10 . Gdy coś pękło po 2001 roku ucichli wielu poszło do więzienia . Ja nie ocenioam pruszkow bo to nie moja rola , lecz zastanawiam się tak jak na poczatku mojego tekstu co by było bez pruszkowa i wielu afer . Mówi się że gdyby nie spirytus royal to nie byłoby tamtejszej klasy średniej może to i prwda . Powsatawaniu grup takich jak pruszków pomaga prawo i chaos na początku zmian . Czy narodzi się kiedyś jeszcze taki 2 Pruszków z masa pershingiem kiełbasą czy będa jeszcze odpowiedniki tych osób na dane czasy ? . Tego nie wiemy ale zawsze będziemy pamiętać pershinga słowika i jego pieprze turków kocham pruszków . A co dzieje się z synem barabasza pytam się gdyż wiem że ten pan miał syna .