Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wiara bez Lecha

(5)
2005-09-22 09:33 | Polityka.pl
  • 2005-09-21 17:40 | Mikołaj

Re: poparcie

ja osobiscie jestem kibicem Lecha i jestem dumny z tego-ciesze sie tylko ze media coraz wiecej pisza o tym ,,konflikcie,,nie tylko ze zwgledu na rozglos jaki nadaja calej tej akcji,ale rownier zdlatego ze pisza o niej prawde-moze nie brzmi to najfortunniej ale chodzi mi po prostu o to ze pisza co jest sednem sprawy a nie moiwa ze jest ro akcja jakis niepelnoletnich mlodzikow!-co zrobila kompania piwowarska mowiac ze jak zacznie sie szkola to dzieciaki zaczna sie uczyc i nie beda zajmowaly sie takimi bzdurami!
  • 2005-09-21 20:47 | boogie

bojkot

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi w bojkocie. Nikt nie ma pretensji o pieniądze dla Wisły, niech polska piłka się rozwija. Natomiat gdzie jest to przywiązanie Kompani Piwowarskiej do Lecha Poznań? To przywiązanie jest warte 500tys.?? Panie Kwiatkowski, Kompania ma byc dla Lecha SPONSOREM (oczywiście narazie) a nie okazją do zarobienia pieniędzy na dobrze grającym Lechu, jeżeli nazywa się Pan sponsorem to nie rozumiem sensu wypopwiedzi, o tym że jeśli Lech osiągnie sukces to pieniądze będą większe. Kompania Piwowarska ma być SPONSOREM powtarzam jeszcze raz SPONSOREM, czyli firmą która daje pieniądze na utrzymanie klubu i zawodników. Lech Poznań to jest marka, tradycja i duma, a piwo Lech to tylko chmiel i puszka bądz butelka. Jestem tylko ciekaw ile razy więcej "zasponsorowali" Kompanie Piwowarską kibice Lecha. Myślę że ta kwota przekracza 500 tysięcy złoty... SZACUNEK DLA KIBICÓW LECHA, NA ZAWSZE.
  • 2005-09-22 09:33 | spike

poparcie

jestem pełen podziwu dla kibiców LECHA,brawo tak trzymać nauczcie "biznesmenów" co to jest patriotyzm lokalny i uczciwość wobec najwierniejszych konsumentów
  • 2005-09-23 21:51 | Jarzębinka

Bojkot był, jest, i będzie....

Bojkot był, jest, i będzie...mam nadzieje, że do czasu. Chcemy kompromisu tylko, żeby on był odpowiedni dla obu stron. Niech wkońcu KP pokaże to przywiązanie regionalne! "