Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

SKOK na wolność słowa

(8)
2005-09-28 10:42 | Polityka.pl
  • 2005-09-21 20:50 | Zdzisiu

SKOK na wolność słowa.

Brawo nareszcie ktoś jawnie i rzetelnie przedstawia nieprawidłowości w Kasie Krajowej i układy polityczne.
  • 2005-09-21 20:53 | Jurek

SKOK na wolność słowa.

Brawo nareszcie ktoś pisze prawdę.
  • 2005-09-21 21:16 | RADEK

Nareszcie

Nareszcie ktoś ośmielił się pozwać do sądu wszechwładną gazetę wyborczą i politykę. Te gazety działają w interesie międzynarodowej finansjery.
  • 2005-09-25 16:58 | Artur

SKOK-i

Jest to naprawdę jeden z niewielu artykułów opisujący jak w Polsce przy udziale polityków można na naiwności ludzkiej zarobić ogromne pieniadze. Dodatkowo mówiąc, że to jest ostatni z polskich kapitałów jeśli wyra%u017Anie widać z artykułu że to tylko puste słowa bo tak naprawdę to jest kapitał ze Stanów Zjednoczonych. Dodatkowa dziwna pomoc polityków świadczy tylko o tym że są to poważne powiazania, które nie wiadomo czy zostaną ukrócone czy wręcz wzmocnione przez najblizszą kadencję sejmu.
  • 2005-09-27 14:23 | Edyta

Do skoku mam uraz osobisty

Sprawa calkowicie absurdalna aczkolwiek final miala w sadzie.Moja babcia zaciagnela w skoku kredyt w wysokosci 3000zl.Na marginesie nikt z rodziny o tym nie wiedzial.Niedlugo po tym umarla.Po 2och latach ja (czyli wnuczka)otrzymalam ostateczne wezwanie do zaplaty dlugu,pomimo,ze zyja 2 corki mojej babci.Otrzymalam rowniez cala dokumentacje umowy zawartej z moja babcia,w ktorej nie bylo ani slowa o mojej osobie,ani w charakterze zyranta,ani w zadnym innym.W niedlugim czasie po tym otrzymalam pozew do sadu,ze jako spadkobierca jestem zobowiazana do splaty dlugu.Po smierci babci nie bylo zadnej sprawy spadkowej bo i nie bylo nam wiadomo o jakimkolwiek spadku.Wg polskiego prawa spadkowego jesli nie bylo sprawy spadkowej ani testamentu po zmarlym dziedzicza(rowniez dlugi )bezposrednio dzieci,wnuki tylko wtedy gdy nie zyja rowniez dzieci.Na moje pismo sadowe,w ktorym stwierdzilam,ze nie jestem spadkobierca,a wnuczka skok odpowiedzial,ze z >pewnych zrodel
  • 2005-09-27 22:49 | Majka

Re: Ja też mam uraz do SKOK-ów

To co opisała ta pani, że SKOK-i na bezczelnego wyciagają oieniądze to nie żart to praewda takich spraw jest mnóstwo. Ja też jestem pokrzywdzona tylko, że pani sędzia się nieśmiała tylko niedopuściła dowodów swiadczacych na naszą korzyść. Sąd w Gdańsku jest pod tym wzgledem dziwny jak również w całym trójmieście. Nie wiadomo czy to ma zwiazek z powiazaniami i obecnością na tym terenie Kasy Krajowej.
  • 2005-09-28 10:42 | Bianka

SKOK na wolność słowa

Gdyby prezesi Kasy Krajowej i ich kolesie mogli to wprowadziliby nie tylko cenzurę w prasie, ale także w życiu codziennym. Oni żyją ty patrz i nic nie mów.