Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Listy do kobiety życia

(4)
2005-09-30 10:30 | Polityka.pl
  • 2005-09-29 22:18 | _asia

Re: Kobieta życia.

Do Elfa."A ten profesor, to zwyczajny?
  • 2005-09-30 10:30 | ELF

Kobieta życia.

Ostatnio dowiedziałam się, że jestem "kobietą życia" pewnego profesora od cyberprzestrzeni. Nie śmaiał na studiach do mnie podejść, bo bał się ...odmowy, że niby za piękna jestem dla niego, jako znana w środowisku modelka odzieży i okryć gówy. Dziwny świat... Dziwny męski świat. Zreszta nie tylko ten profesor. Drugi profesor to samo mówi... "Co jest, lub było(?), z mężczyznami? Czy boją się tylko własnych lęków...?? Czy mężczy%u017Ani są bardziej boja%u017Aliwi od kobiet? Zagadka...!? "
  • 2005-10-04 08:40 | Łukasz

coraz więcej...

Coraz więcej felietonu w tekstach Pana Pilcha - szkoda, wielka szkoda -