Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Komórki do wynajęcia

(2)
2005-10-04 12:41 | Polityka.pl
  • 2005-10-04 12:41 | Michał

sprostowanie

Witam,""Jestem mieszkańcem Felina i jestem zbulwersowany opisem mojego osiedla. Autor tego artykułu nie ma bladego pojęcia o tym osiedlu. Nie chodzi mi o osobowy opis, ale o "To małe osiedle daleko, daleko od centrum Lublina, enklawa odgrodzona od miasta fabrykami... W sąsiedztwie tylko pola i łąki, kilka dawno opuszczonych gospodarstw. Cztery ulice, dziesięć starych, komunalnych bloków z wielkiej płyty i trzy wybudowane ostatnio budynki TBS...". Nie wiem skąd autor tego artykułu wziął takie informacje. Gwoli wyjaśnienia, Felin to osiedle na którym mieszka 3000 mieszkańców, posiada drugą co do wielkości szkołę w Lublinie z nowowybudowaną ogromną salą gimnastyczną (otwarcie w styczniu). Mamy tu swój Kościół, przychodnię, kilka sklepów, 7 bloków TBS, około 20 bloków z wielkiej płyty i z tej samej płyty 10 wieżowców. Ulic nie będę liczył, ale śmiem twierdzić, że autor i tu sie pomylił. Do centrum mamy 10 minut autobusem lub samochodem. Fakt na osiedlu wydarzyła się tragedia, ale tak uwłaczający i kłamliwy opis swiadczy negatywnie o autorze artykułu. Kupuję "Politykę" od lat i uważam, że jest najbardziej obiektywnym tygodnikiem opiniotwórczym w Polsce, ale takie artykuły nie świadczą dobrze o gazecie. ""Pozdrawiam "Michał z Felina