Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Więcej wolności

(3)
2005-10-12 15:54 | Polityka.pl
  • 2005-10-12 15:54 | GOSIA

    TUSK

    Ten Tusk to jednak mądry
  • 2005-10-13 15:29 | Patryk M.

    Umysłowe lenistwo a sprawa liberalna...

    Dlaczego Polska boi sie liberałów? Jedną z podstawowych zasad towarzyszących chęci wprowadzenia jakiejkolwiek zmiany jest wcześniejsze przebudowanie świadomości społeczeństwa, w innym wypadku zmiany sie nie powiodą. Niestety, polskie społeczeństwo nadal pokutuje nawykami nabytymi w PRLu... jednym słowem idąc do wyborów kierują sie nie tym, czym pownni. Dla młodych i wykształconych lub po prostu myślących i postępowych ludzi oddany głos jest wynikiem głębszego myslenia, nie zaś długiego niemyślenia i prezentowania postawy roszczeniowej, jak w przypadku tych, co wymagają wszystkiego od państwa ale nic od siebie. Niestety, takich ludzi jest nadal wiele i to oni, rzucający się na tanią kiełbasę wyborczą Kaczyńskiego, blokują nam, "młodym" drogę do lepszej przyszłości tu, w Polsce. Panie Tusk- życzę zwycięztwa, ma pan mój głos, a wy ludzie zastanówcie się jeszcze, czy nie warto zerwać umysłowym lenistwem...