Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Życzenia dla Prezydenta

(5)
2005-11-02 16:28 | Polityka.pl
  • 2005-10-27 16:03 | vox_populi

Re: Czarno to widze

No i jest brak zgody PiSu na fotel vicemarszalka dla Stefana Niesiolowskiego. Niesiolowski nie jest politykiem z mojej bajki, ale zablokowanie jego kandydatury jest najlepszym dowodem na arogancje i brak chocby odrobiny dobrej woli wobec PO, o ktorej to dobrej woli jeszcze wczoraj politycy PiSu tak duzo, dobitnie i z przekonaniem mowili. Miod, ktory scieka im z warg jest niczym innym jak tylko cykuta.~~~~ Jacek Kurski okreslil Polakow jako "ciemny narod, ktory we wszystko uwierzy". PiS pozbylo sie Kurskiego, ale jego filozofia jest nadal im bliska. A moze poszli jeszcze dalej i jest im obojetne co mysli narod - oni i tak zrobia swoje, pod reke z Lepperem i ks Rydzykiem.
  • 2005-11-01 23:25 | M4JQ3L

pożyjemy zobaczymy....

JA osobiście głosowałem na PIS. Głównym powodem był konkretny pomysł pis-u na reformy w polskim prawie jednak jak bedzie to wyglądało naprawdę - to sie okaże...
  • 2005-11-01 23:31 | M4JQ3L

Re: Czarno to widze

Ja sie im akurat nie dziwie,że nie dopuszczą nikogo z poza pis-u do funkcji wicemarszalka ale popieram że jest to troche chamskie...
  • 2005-11-02 16:28 | vox_populi

Czarno to widze

"najrozsądniejsze, co dziś, kiedy opadają już emocje kampanii, można zrobić, to przyjąć %u201Eopcję zerową%u201D; sądzić zwycięzców po czynach."~~~~ A wiec nie ma juz opcji zerowej, bo jest marszalek Jurek - jak z koszmarow sennych. A i czyny podszyte Judaszowa obluda, kaza spodziewac sie najgorszego. Probke, w postaci glosowania na marszalka Sejmu juz mielismy.