Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wolność, jawność, kontrola

(3)
2005-11-17 17:17 | Polityka.pl
  • 2005-11-15 15:36 | as

    Re: Wolność,jawność,kontrola.

    Poczekajmy troszke. To prawda, ze mlode pokolenie jest sila Naszego Narodu, jednak ogromnym problemem jest zaufanie. Stracilismy je i teraz ciezko nam uwierzyc ze cokolwiek moze sie zmienic. "Nie rozumiem jednak jak doszlo do tego, ze Kwasniewskiego Mlode w wiekszosci pokolenie wybralo 2 razy. Moze powinnismy wziac pod uwage doswiadczenie uprzednich pokolen?" Ja wieze, ze z czasem ten "zepsuty silnik" odpali. byc moze doczekal sie w koncu dobrego mechanika, a nie tylko kirowcy! Wielu z Nas otworzy szeroko oczy gdy samochod ruszy i bedzie jechal coraz to szybciej...I w koncu nikt nie bedzie mu rzucal klod pod kola.
  • 2005-11-17 17:17 | J.

    Wolność,jawność,kontrola.

    Największe wrażenie robi wiara Pana Premiera Marcinkiewicza w "polskie młode pokolenie".Nie rozumiem skąd ta wiara skoro właśnie w tym pokoleniu PIS ma najwiecej przeciwników.Pan premier znajduje się w sytuacji kierowcy który siedzi w samochodzie z zepsutym silnikiem.Kierownicę trzyma,owszem ale samochód nie jedzie.