Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tandetny becik

(5)
2005-11-24 18:21 | Polityka.pl
  • 2005-11-24 18:21 | rufus

Popieram!

Zgadzam się z tym komentarzem w 100%. Nic dodać nic ująć.Trzeba by zapytać Romana Giertycha czy decyzję o posiadaniu dziecka podjąłby pod wpływem tych obiecanych 1000 złotych? Czy ktokolwiek odpowiedzialny mógłby to zrobić? Jest to ustawa podobna do tej o wsparciu dla samotnych matek, po której uchwaleniu dziwnie lawinowo wzrosła liczba wniosków o rozwód i separację. Ta ustawa będzie tylko szerzyć patologię i też w tylko takich środowiskach zyska aprobatę-widać jakich LPR ma wyborców. "P.S Wasza nowa strona jest świetna.
  • 2005-11-24 23:02 | p.kowboj

Za co odpowiedzialni? ale jakżeż mądrzy!

Przecież tzw. mądrzy i odpowiedzialni na LPR, albo na PiS, głosu swego wyborczego nie dali, i nigdy nie oddadzą. To nie do nich jest skierowana ustawa becikowa, a powiedziano przecież właśnie z trybuny sejmowej, że te 1000 zł to skromny gest, znak, chęć przełamania impasu, to początek, namiastka, miraż, fata-morgana ..."Czyli jeśli kogoś ta pierwsza oferta społecznego solidaryzmu nie do końca pokrzepi, jeśli nawet go rozczaruje, to nadzieję mieć może na coś więcej w niedalekiej przyszłości. Jeszcze nie dawno otwierało się tv, a tam premier Miller, a przedtem nie tak dawno, premier Buzek, a jeszcze kiedyś, znów nie tak dawno, sekretarz Gierek. Tym razem zauważam, że jest o wiele mądrzej i odpowiedzialniej, jeśli te cnoty są takie ważne. Padają obietnice, że tego będzie mniej niż obiecano, ale za to pó%u017Aniej, albo że z tym będzie inaczej (po uzgodnieniu z koalicją), ale jeszcze kiedy indziej, albo że odziedziczona rzeczywistość państwowa jest gorsza niż ktokolwiek uczciwy mógł się spodziewać, ale to nic nie powstrzyma nowego rządu, i partii, od zrealizowania wyborczych obietnic. Przyszłość różowa nadciąga, jasna, słoneczna, i już kolorami się mieni. Tylko co będzie, gdy balon obietnic i podgrzewanych nadziei uniesie się wyżej, jeszcze wyżej, coraz wyżej? Już teraz zadzieram głowę, rozdziawiam gębę, głowa sama mi się kręci z zachwytu ...
  • 2005-11-25 05:41 | ELF

Faktycznie, tandetna pomoc

Klarowny, trafny i bez ogródek napisany komentarz. Nie trzeba być jasnowidzem, by przewidzieć to, co Pani opisała.;-) Skutki tej jałmużny wraz z płatnymi środkami antykoncepcyjnymi, katolicyzmem zwalniającym z myślenia, biedą - dadzą nam może przyrost, ale przyrost ludzi wykluczonych. Nie minie parę lat, jak ci ludzie bedą nam podpalać samochody niczym arabo-afrykano-francuzi. Kurcze, czemu u nas nie rozwinął się luteranizm...albo kalwinizm. "
  • 2005-11-25 14:45 | Anna

A mnie becikowe sie podoba

Becikowe popiera się lub krytrykuje w zależnosci od sympatii politycznych i własnej sytuacji życiowej. Autorka artykułu z pewnością z tego typu pomocy już nie skorzysta... A je właśnie spodziewam się dziecka i każda pomoc mi się bardzo przyda. Nawet gdyby to miało być 100, nie 1000 zł. Jeśli dostanę becikowe, to na pewno przeznaczę je na dobre szczepionki. Mam 2-letnią córką, i w tym roku na szczepionki wydałam ponad 500 złotych...(DiTePer + polio + Hib)x2 (2x150), ospa (180), grypa (35). A jestem tylko zwykłą studentką studiów doktoranckich i nie mam żadnych dochodów.