Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szosa nr 19

(3)
2005-12-13 12:17 | Polityka.pl
  • 2005-12-12 20:46 | (jankes) z Bielska Podlaskiego

    Gratulacje!

    Piękny materiał. I trudny do zrobienia tu, na miejscu. Oddaje "koloryt" tego powiatu. Miło spojrzeć, jak nas widać z zewnątrz. Tylko szkoda, że przeczyta to tak niewielu ludzi. A ilu pojmie, co w nim jest napisane?... Pozdrawiam autorów tekstu i zdjęć!
  • 2005-12-13 12:17 | Heniek

    Czy ktos sie zdziwil?

    Historia sie powtarza. Kiedys byla szlachta u zlobu, pozniej chlopi dostali swoja szanse, a teraz znow szlachta probuje przywrocic swoje przywileje. Coz w tym dziwnego? W tym kraju nie bylo i nie ma altruistycznych wzorcow. Prywata, prywata, prywata.