Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Elitarni

(7)
2006-01-04 18:46 | Polityka.pl
  • 2006-01-04 18:46 | Ania

Szkołom prywatnym w to graj!!!

I to wszystko ich "działania" zwłaszcza radnego Starzyńskiego, prezesa STO.Dzięki temu zniknie konkurencja dla prywatnych gimnazjów do w miarę dobrej i bezpiecznej edukacji.Będzie dostępna tylko za 1000zł czesnego i innych opłat miesięcznie.Niech żyje równość szans prof. Białeckiego!
  • 2006-01-04 19:12 | Paweł

Szkoły prywatne nareszcie pozbędą się konkurencji!

W miarę dobra i bezpieczna(!) edukacja będzie dostepna nie dla najzdolniejszych i najambitniejszych, tylko dla tych, których rodziców stać na 1000zł czesnego i innych opłat miesięcznie.Niech żyje równość szans prof.Białeckiego!;-)
  • 2006-01-05 10:07 | jo

elita

Równość już była i to nie tylko w edukacji. Hasło równości szans jest szkodliwą i niebezpieczną utopią, zakłada bowiem jednakowy poziom zdolności i możliwości rozwoju. Naród, który odcina się od kształcenia elity, skazuje się na pauperyzację, a w konsekwencji dramatyczny regres. Czyżby Polska solidarna miała być europejską kolonią hydraulików i pielęgniarek, nota bene też już %u017Ale kształconych? Po co młodzi Polacy zdobywają tak liczne medale w międzynarodowych olimpiadach przedmiotowych (co zresztą też prawie nikogo nie interesuje)? kto zdolny, niech płaci i szybko stad ucieka, tak?
  • 2006-01-05 19:00 | am

Re: NIC ZŁEGO

ja sama chodze do batorego i nie uważam, zeby to było cos złego. Komu to przeszkadza
  • 2006-01-06 22:20 | W(n)P

Re: NIC ZŁEGO

Ja też chodzę do Batorego. Dlaczego Ministerstwo chce zaniżać poziom i uniemożliwiać naukę zdolniejszym? Mi się tu bardzo podoba, mam wielu przyjaciól i nie ma żadnego wyścigu szczurów. Sama chcialam przyjść do dobrej szkoly, po to żeby nie zadawać się z osobami którym na niczym nie zależy
  • 2006-01-09 10:20 | LOLEK

NIC ZŁEGO

..a kto powiedział, że wszystkim równo? Niech Ci, którym zależy na edukacji, mają szanse na lepsze szkoły.