Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polecamy w 2005 r.

(14)
  • 2006-06-23 02:36 | Marcin

Kury!

Czy wiecie gdzie są podawane najlepsze curry? O przepraszam kury;) Dopadł mnie syndrom kury i musze jeść dużo kur!!!!!!
  • 2006-06-26 15:46 | Zofia Nowińska

Re: restauracje

Polecam także ze względu na specyficzny nastrój Cafe Bar Grażynka na tyłach DH Sezam - gwarantowana podróż sentymentalna do czasów schyłkowego PRL
  • 2006-11-28 00:19 | Michal Plocharski

Redaktor-smakosz cofa sie rakiem

Nieco ponad miesiac temu napisalem mocno polemiczny komentarz na temat lokalu Samira (****) i chcialem sprawdzic czy ktos moze podzielil moje zdanie. I co sie okazalo? Okazalo sie, ze Samira zniknela z rankingu. Slusznie, ale przydaloby sie wspomniec o powodach, a nie narazac czytelnikow na stwierdzenie u siebie przywidzen.

P.S. Tekst zniknal z listy, ale nie z serwera, wiec powiem ze jeszcze Ania B. miala podobne zdanie o Samirze jak ja.
  • 2006-12-14 16:06 | darlo

restauracje

bardzo ten ranking slaby ... gdzie jest np. Szwejk ...? chyba kaska poszla ...
  • 2006-12-14 22:05 | mike jarosky

restauracje

Sprawdzic powinniscie Cafe Presto Krucza 16/22 wejscie od Wilczej."Calkiem przyzwoite jedzenie wloskie ,"ceny umiarkowane , nawet dobre wino " z papiera" Mila obsluga i CZYSTO."Jedyny minus jedna sala gdzie sa palacy i niepalacy Powinno byc to rozdzielone , ale tak jest w wiekszosci polskich restauracji. To jeszcze nie Europa , a szkoda.
  • 2007-09-06 19:41 | restauratorka

Casa Valdemar - Restauracja Warszawska

zauważyłam właśnie mały niuansik, lub przeoczenie. Casa Valdemar już nie istnieje, a w zamian tej dobrej restauracji powstała jeszcze lepsza - WARSZAWSKA. Polecam wszystkim tradycyjną kuchnie polską no i co najważniejsze normalne - niskie ceny - o co w Warszawie ciężko. Więcej info na www.restauracjawarszawska.pl.
  • 2007-11-12 21:06 | Mider

Va bene schodzi na psy

No niestety te gwiazdki powywracały im w głowach. Zamówiłem jedzenie na wynos. Po kilkudziesięciu minutach jedzenie przyjechało a do ceny łącznej 47 zł doliczone zostało 4 zł za opakowanie, czego dotychczas nie robiono. zadzwoniłem z pretensją, że nikt mnie nie poinformował o dodatkowych kosztach i zostałem po chamsku ochrzaniony i pouczony, że jak mi się nie podoba to mogę nie zamawiać. Trochę mi wtedy nerwy puściły, pani menager odłożyła słuchawkę. Zadzwoniłem jeszcze raz, zeby dowiedzieć się z kim rozmawiałem i kto jest szefem tej pani, żeby się poskarżyć. Pani ze śmiechem powiedziała, ze nie ma to znaczenia, bo to ona jest tu najważniejsza.To tyle, nie polecam - jedzenie smaczne, ale omijajcie Va Bene szerokim łukiem.
  • 2008-02-25 09:45 | artemizja

Dom Polski

No, Panowie Dom Polski? Z ogromną wpadką w ubiegłym roku z salmonellą (na skalę międzynarodową)i skierowaniem sprawy przez Sanepid do prokuratora. To chyba nieporozumienie
  • 2008-03-03 10:38 | Joanna Wdzięczna

gdzie zjeść rybkę

Gdzie można w Warszawie zjeść dobrą rybkę (najlepiej słodkowodną i cos niebanalnego karaś, lin w śmietanie a może minoga?). Opisana w rankingu Mesa już nie istnieje, została zastąpiona pubem - ryb tam nie dają. Foksal niezły ale b.drogi i przeraklamowany.świetny Złoty Okoń przed Serockiem, zawsze świeże ryby, wielki wybór, pysznie i tanio. P.S. Zgoda co do Va bene, lasagne były poniżej krytyki rozciapciane a farsz to chyba "przegląd tygodnia". W menu nazwy włoskie napisane z horendalnymi błędami.
  • 2008-03-13 11:22 | Asik

susharnia

Szczerze polecam sprawdzeniu sushi bar na Koszykowej. Susharnia podaje sushi takie jak powinno być. Ryby zwasze świżutkie, ceny w porządku. Do tego łyk wina śliwkowego. Obsługa bardzo miła, pomocna. Wracam zawsze z synami lub przywozimy ucztę do domy. POLECAM
  • 2008-08-14 09:37 | Stefan Chomnicki

Re: Polecamy w 2005 r.

Kilka lat temu organizując okazjonalne spotkanie rodzinne wybrałem Złotego Lina,Długo utrzymującego się w czołówce rankingu Polityki.Śledż w śmietanie to był śledz polany śmietaną a w oleju polany olejem.Zupy i dalej w tym samym stylu.Sześcioosobowy stolik ustawiono na osi wejście-bufet.Toaleta -zamilczę.Mimo upływu czasu i opadnięciu emocji omijam teksty p. Piotra Adamczewskigo. Stefan Chomnicki
  • 2008-11-14 09:51 | Michał Krzycki

To fakt, PRL tam nigdy nie został obalony. Co najwyżej wino siarkowe "Pokusa".
  • 2009-07-03 14:26 | gupi_tlen

W Boathousie na Pradze
  • 2009-08-25 17:13 | DD

Tawerna Grecka w Puławach

Jadam tam zawsze jak wracam z Kazimierza Dolnego. Nowa knajpa. Piękne łazienki (ręczne malowidła). Jedzonko super za połowę cen warszawskich. Szkoda, że nie działa w Warszawie. Polecam Girosa w placku pita.