Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowa nitka, stare kłębki

(2)
2006-01-30 00:11 | Polityka.pl
  • 2006-01-30 00:11 | Piotr Gałązka

    Rzecznik - tylko czyich praw?

    Martwi mnie jedna rzecz. Bo tak naprawdę jedna martwić w panu drze Kochanowskim może. Nie mam prawa podważać jego kompetencji - jest cenionym prawnikiem i karnistą we wszystkich wręcz środowiskach prawniczych. Nie martwią mnie jego opinie na temat praw człowieka. Martwi mnie tylko jedno - że będzie zachowywał się tak na swoim nowym urzędzie, jak będzie chciał Jarosław Kaczyński. Martwi mnie fakt, że zwykły obywatel w starciu z rządem i jego administracją, traci swoją najwiekszą broń. Mamy już tego pierwszy przykład - zapowied%u017A wycofania skargi do TK, złożonej przez profesora Zolla w sprawie nowej ustawy medialnej.