Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Felieton ornitologiczny

(5)
2006-02-05 12:24 | Polityka.pl
  • 2006-02-05 12:24 | Emeryt

Dwuznacznosc

Cieszy mnie ten powrot do dwuznacznych tresci w felietonach.Niech zyje "kaczylandia".Czuje sie jak w starych,dobrych,socjalistycznych czasach.Powraca mi mlodosc.
  • 2006-02-06 14:02 | Zosia

Kura

Kura intelektualistka (płci przeciwnej),"> bo za taką się miała,"> chciała świat objaśniać (w "Polityce")"> - tylko zagdakała."> "> Panu L. Stommie z pozdrowieniami"> Zosia Samosia"> (w moherowym berecie)"> "> PS. Panu Felietoniście z "Polityki" proponuję przejście na gdakanie, bo gdzie mu tam do kwakania (kaczory są mężne i inteligentne). Na miarę potrzeb tej felietonistyki to forma wyrazu w sam raz (gdakanie oczywiście). A poziom dowcipu może ujdzie w "Polityce", ale już w "%u015Awierszczyku" nie ma szans."> "
  • 2006-02-06 16:34 | ELF

Re: Dwuznaczność

A mnie to nie bawi. "Wolałabym mieszkać w normalnym, nudnym na modłę szwajcarską, kraju. "
  • 2006-02-07 08:45 | aj-waj

Stomma jak Małysz w 2001!

Gratuluję, kapitalny felieton. Stomma w najwyższej formie. W związku z wyborem przewodniczącej KRRiTV proponuję jako temat następnego felietonu kruki, wrony i gawrony