Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mój kłopot z panami K.

(12)
2006-03-09 09:39 | Polityka.pl
  • 2006-03-08 15:33 | piotrek

odp

A mi sie wydaje ze wyzej zamieszczony fragment to te "pol zdania" z ktorym pan Zakowski sie zgadza - ja ciekawy jestem reszty
  • 2006-03-08 16:33 | annie

czytanie ze zrozumieniem... czy jasnowidztwo?

Pełna wersja artykułu dostępna w aktualnym wydaniu "Polityki", ale jak latwo cos sadzic po ledwie wstepie..
  • 2006-03-08 20:53 | Jaś

obsesja

dla mnie to obsesja na punkcie "wirtualnego wroga".Tacy Wielcy w historii starożytnej i współczesnej byli. Ich obłęd kosztował miliony istnień ludzkich. Jestem za sprawiedliwością ale przeciwny zemście. Podobno Kaczyńscy są głęboko wierzący to jak to się ma do nauk JPII
  • 2006-03-08 21:58 | z bornego sulinowa jerzy

Re: Mój kłopot z panami K.

nareszcie znalazl sie dziennikarzx,ktory widzi w dzialaniach panow k to co inni nie chca widziec lub co chca ukryc.Polska potrzebuje oczyszczenia z brudow naroslych latami wskutek zlych rzadow,zlych ludzi.moze nareszcie polska bedzie polska uczciwej wladzy i ludzi.
  • 2006-03-09 09:39 | Lech Kowalewski

Mój kłopot z panami K.

Pan Żakowski zniechęcił mnie do kupowania Polityki skutecznie. Trzeba być zupełnie zaślepionym aby widzieć takie plusy braci K. lub przewagę tych plusów nad ich działaniami destrukcyjnymi. "Ja obawiam się, że oni prowadzą nas w prostej linii ku katastrofie. Po ich rządach zostanie tylko spalona ziemia. I widać to - za przeproszeniem - gołym okiem
  • 2006-03-09 17:50 | ziemek52

prawo tak ! hipokryzja nie!

Bracia Kaczyńscy pod sztandarem uzdrowienia panstwa próbuja wprowadzic z zycie Urząd Antykorupcyjny do walki z korupcja i nepotyzmem.Zastanawiające po co tworza ten urząd ,skoro mamy prokuratury i policję ,które scigają przestępstwa /także korupcję/z mocy prawa?W dodatku urząd ów będzie podlegał Radzie Ministrów ,co powoduje ,z staje sie on głęboko polityczny.Jeśli chodzie o nepotyzm/z łaciny nepotis;bratanek,wnuk/ to będąc konsekwentnym Jaroslaw Kaczyński natychmiast powinien zrezygnować z pełnionych funkcji poniewaz moze zachodzić obawa,że brat prezydent nigdy nie skrytykuję brata prezesa PiS.Zreszta już to Lech Kaczynski czyni/broniac tylko stanowiska PiS czytaj brata/.Urząd do walki z Korupcja i nepotyzmem będzie w zalązku nosił juz pewne znamiona hipokryzji widocznej w coraz szerszych dziedzinach rządów braci Kaczyńskich.
  • 2006-03-10 09:39 | Lech Kowalewski

u nas jak w Ameryce

PiS (= Kaczyńscy) zrobiło szereg ruchów, których chyba nikt by się nie spodziewał przed wyborami parlamentarnymi. Wedy chyba nam wszystkim wydawało się, że różnice między PO a PiS są w pewnym sensie nieistotne, natomiast oba te ugrupowania dzieli przepaść w stosunku do Samoobrony i LPR. Czy ktoś, kto wtedy głosował na Kaczyńskich mógł myśleć, że de facto głosuje na Leppera ? Albo że Kaczyńscy będą rozważali postawienie Balcerowicza, dzięki któremu nasza gospodarka różni się od białoruskiej, przed Trybunałem Stanu ? "Czy w tym kontekście rozważania p. Żakowskiego nie są jakimś jałowym sileniem się na oryginalność, a problem nieco wirtualny ? Jeśli Przekrój chciałby kontynuować dywagacje na temat PiSu to proponowałbym takie tematy;"1)%09Czy nasza scena polityczna nie dzieli się właśnie na dwubiegunowo, z jednej strony partie lewicowo-populistyczne z PiSem na czele, z drugiej prawicowo-liberalne na razie z samotną PO, czyli czy nie zmierzamy do dwubiegunowego modelu znanego z USA ?"2)%09Czy osoby, które głosowały na PiS w wyborach parlamentarnych i na Kaczyńskiego w prezydenckich nie czują się oszukane ? ""Czy to nie ciekawsze tematy ?"
  • 2006-03-10 16:10 | miroslaw

Nareszcie obiektywnie o p. Kaczynskich

Mysle, ze potrzeba bedzie jeszcze wielu miesiecy, aby spoleczenstwo zrozumialo ( media tez), ze Panstwo Polskie"jest "chore" i, ze wymaga gruntownej odnowy. Brawo Panie Zakowski ze te uwagi!!!! Panowie Kaczynscy chwala Wam"za poczatek odnowy!!!!
  • 2006-03-11 17:38 | marta sobczyk

zadni politycy

zadni politycy nie osmieszyli sie tak na arenie miedzynarodowej jak bracia kaczynscy a moze lepiej Pan Lech..."zaden polityk nie osmielil sie myslec az tak zasciankowo"zaden polityk nie rozpowszechnial az tak nienawisci w stosunku do niekatolikow i homoseksualistow"niech zyje polska wolnosc zascianka!!!
  • 2006-03-12 12:29 | Agaton

Kłopoty z Braćmi.

Dzięki za rzeczową analizę polityki Braci."Od dłuższego czasu na nią czekałem.Utwierdziła mnie w moich przekonaniach..Wysoko cenię Pańską solidność i rzetelność. Dzięki Panu "Polityka" staje się moim i myślę,że nie tylko moim sztandarem.
  • 2006-03-13 15:25 | Tadeusz

Bardzo się dziwię panu Żakowskiemu

Dziwię się bardzo Panu Żakowskiemu, że pisze z takim uznaniem o panach Kaczyńskich. Nie będę tutaj merytorycznie z nim na ten temat dyskutował, o tych panach akurat mam zdanie przeciwne tzn. uważam że ich rządy wpisują się doskonale w serial, który nęka Polskę od lat ponad 400 a który powinien mieć tytuł; "Władza klęską Polski". Moje zdziwienie wynika z czegoś innego. Mianowicie oglądałem w dniu 02.03.2006 program Tomasza Lisa pt. "Co z tą Polska" z udziałem m.in. pana Żakowskiego i pana Jacka Kurskiego. Przyznam że tak wściekłych bezpardonowych ataków na dziennikarza jakie przypuścił Jacek Kurski na Żakowskiego jeszcze nie oglądałem. Można powiedzieć, że pan Żakowski zareagował anemicznie i właściwie prawie wcale się nie bronił. Byłem przekonany że po tym ataku pan Żakowski zorientuje się w końcu jakie zagrożenie dla Polski niosą rządy braci, zwłaszcza jeśli mają takich współpracowników jak pan Jacek Kurski. Tymczasem czytam peany na ich cześć i nie mogę tego zrozumieć jak tak wytrawny dziennikarz i doświadczony człowiek może tak nierozumieć sytuacji. Mam nadziej, że kiedyś będzie mu za to wstyd.