Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Deprawator Owsiak

(9)
2006-03-27 10:02 | Polityka.pl
  • 2006-03-23 19:46 | Zombie

Co za banda...

Skąd się biorą tacy ludzie? Cóż to za skupisko plujących naokoło jadem, opętanych jakąś chorą wizją i nienawiścią ludzi? I to ma być przedstawicielstwo większości wyborców? Jest to żałosne, że osoby wybierane przez innych, liczących na poprawę swojej sytuacji, w tak denny sposób chcą wykorzystywać zdobytą władzę. Kogo jeszcze oplują, znieważą, obrażą, będą próbować zmieszać z błotem, zdyskredytować w sposób doprowadzony wręcz do perfekcji? Ile jeszcze zepsują i ile szans zaprzepaszczą?
  • 2006-03-24 00:01 | benoit

Re: Dziwne...

Matko co sie w tym kraju dzieje... Wstyd mi za to kto rzadzi Polska! Kilka lat temu mialem wybor - zostac we Francji po studiach czy wracac - wiem teraz ze dobrze zrobilem zostajac. I chyba przestane tez czytac wiadomosci z Polski bo rece opadaja...
  • 2006-03-24 02:58 | frank drebin

swietny komentarz

tak trzymac. Jurek, nie daj sie
  • 2006-03-24 10:06 | JadwigA

Kołtuństwo

rodem z " radyja". No i ta "katolicka" zawiść do wszystkiego co nie na kolanach. Dulska przy tej pani to wzór cnót,postępu i nowoczesności.
  • 2006-03-25 01:26 | ewa

Re: ale polska

no comments
  • 2006-03-25 09:36 | Jarek

Re: Dziwne...

To nie dziwne jak ktoś popatrzy trze%u017Awym okiem na PIS to wszystko zrozumie. To przecież PiS-owcy są cały czas na haju nacjonalizmu i moherowych beretów.
  • 2006-03-27 10:02 | Matx

Dziwne...

Z tego co sie dowiedzialem to pan Owsiak, chce szkolic mlodziez udzielania pierwszej pomocy. I dziwi mnie fakt ze KTOKOLWIEK chce mu w tym przeszkodzic, powinno być wrecz na odwrot, to posłowie i reszta tego "cyrku" powinni wspierac to co pan Owsiak robi, bo choc by byl on najgorsze (oczywisice tak nie twierdze) to propaguje on SZCZYTNY cel, bo nie wiem jak ta Pani by sie poczula jak by miala wypadek swoja rządowa limuzyna wypadek, i nikt nie bedzie umial, nie mowie nie chcial to juz inna sprawa, ale nie umial jej udzielic pomocy...
  • 2006-03-27 10:08 | luki 23

ale polska

ta poslanka powinna isc do domu starcow i juz tam zostac ludzie na kogo my wydajemy wlasne pieniadze mam dosc tego kraju dobrze ze z tad juz uciekam