Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na szczudłach, pod wiatr

(1)
Na szczudłach, pod wiatr
  • 2006-03-26 19:39 | szkotak

    pozdrowienia

    serdeczne pozdrowienia moje nazwisko szkotak rodzina moja rowniez pochodzi z galicyjskiej wsi historia lini szkotakow z ktorej ja pochodze jest bardzo podobna do panskiej trzech braci szkotakow wyjechalo za chlebem do ameryki jeden znich po latach wrocil w rodzinne strony to moj dziadek podczas drugiej wojny swiatowej wraz z babcia zostali rozstrzelani za przechowywanie zydow szkotaki ktorzy mieszkaja w usa wstanie nowy jork i kalifornia to potomkowie braci mojego dziadka moze pochodzimy od tych samych przodkow szkotow ktorzy wsiedemnastym wieku przybli do polski i osiedlili sie na terenie dzisiejszej małopolski.Serdeczne pozdrowienia