Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Poczwórny nelson

(12)
2006-03-30 22:11 | Polityka.pl
  • 2006-03-30 10:19 | k

Re: paranoja

1 kwietnia
  • 2006-03-30 16:50 | termit

debel

Wiemy, ze prima aprilis jest dopiero w sobotę ale Państwo już dostarczyliście kolejny temat do dyskusji też na falach eteru (TALKFM). Trochę jestem rozczarowana. Od tego co Panowie Kaczyńscy robią albo nie robią u nas a kraju jest mi już słabo. I ten dowcip o deblu bli%u017Aniaków %u2026 . Już bym chyba wolała jakiś o latających krowach albo mówiących kotach. Ratunku!!!
  • 2006-03-30 17:06 | 31

szanowny Panie, ten artykuł jest przekoszmarnym żartem na dzień 1 kwietnia , jestem smutna , a nie rozbawiona, pozdrawiam
  • 2006-03-30 19:17 | somee

Również zgadzam się z tym że jest to smutne""Ciekawe czy po zmianie władzy druga część społeczeństwa będzie również mogła wtedy pozwolić sobie na takie żarty""Przy tym Rydzykowe zatopienie platformy to pikuś"
  • 2006-03-30 22:11 | Stefan

paranoja

Czy to jest tekst satyryczny?""Czy żyjemy w aż tak zwariowanym kraju?!?
  • 2006-03-31 00:06 | szop

to trzeba przeczytac

Jeszcze nie czytalm, zaraz jade na gazownie kupic sztuke. slyszalem dzisiaj wywiad w tok fm z gosciem, ktory napisal ten artykol, no i musze go koniecznie przeczytac
  • 2006-03-31 00:49 | jjjnjank

2ga strona

Druga? Nie! Bo nie ma poczucia humoru tzn ma ale cieniaskie
  • 2006-03-31 02:32 | neo

Reaktywacja i Rewolucja

Pamietacie jak w Matrix Reaktywacje rozmnazal sie Mr Anderson - byl nie do pokonania, bo mial niezlioczna ilosc kopii a jego celem byla destrukcja u walka z UKLADEM czyli rebeliantami w Matriksie. Moze czas na Rewolucje ;-D"Tyle skojarzen.
  • 2006-03-31 23:44 | andrew

bracia dwaj

ja tez lubie koty...ale ta gracka milosc....
  • 2006-04-02 10:10 | nico

Tak myślałem

No, cóż! spójrzmy prawdzie w oczy. Obserwacja naszej sceny politycznej i działań ww braci tylko potwierdza tezy artykułu. Takie podejrzenia miałem już od dawna. Nie byłem w tzw. służbach, ale wydaję mi się, że czwórka to nawet mało. Wg moich obserwacji cała "góra" PIS to zakamuflowana replika braci. I boję sie, czym to się skończy?
  • 2006-04-02 17:13 | s.

zdziwiona

nie do wiary ilu ludzi uwierzyło w te brednie...