Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak ściągnąć z Internetu i zainstalować program

(2)
  • 2006-04-06 12:22 | roun

Szukam

Szukam głównie za pomocą strony www.dobreprogramy.com, która zapewnia, że wszystkie programy tam zamieszczone są legalne. Są tam również wersje testowe programów płatnych i zawsze napisane jest na jakiej licencji dany program jest udostępniany. Do tego są oceny udostępniających, które z nich są najlepsze.
  • 2006-04-07 21:24 | Andrzej

kłopoty z legalnym oprogramowaniem

ja korzystam głównie ze sciągania darmowych programów, a to związane między innymi spowodowane, takim dużym bezrobociem. Staram się często ścigać programy z internetu, bo są darmowe. Nie stać mnie na zakup oprogramowań kupnych, choć wiem, że to może okazać się lepszym programem, niż darmowe, już się o tym przekonałem, ale jak tu można wymagać od ludzi kupno legalnych oprogramowań, przy takim bezrobociu."Mikrosoft, już właśnie daje o sobie znać już u niejednego klienta, ale jak tu można wymagać od ludzi kupowania za dolary, czy także za euro, kiedy my jeszcze nie dopasowani jesteśmy do rynku europejskiego""Jak tu można wymagać legalnych oprogramowań, wymagajcie czegoś takiego od bogatszych firm, a nie od biednych ludzi, dla których komputer i internet jest jednym z rehabilitacji zdrowotnych, być może to jest śmieszne, ale zarazem prawdą."Dla niejednego komputer służy rehabilitacją zdrowotną