Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zróbcie coś z Radiem Maryja

(7)
2006-04-06 21:08 | Polityka.pl
  • 2006-04-06 18:54 | Gabi_43

Radio Maryja

Szanuję zdecydowany apel Nuncjusza.Ciekawe jestem co na to nasz episkopat- cZy będzie zdolny do przemówienia jednym głosem? A może Benedykt powinien zagrozic,że nas nie odwiedzi?Pozdrowienia dla Pana Szostkiewicza ( przy okazji; co z audycją 7 dni świat?).
  • 2006-04-06 18:56 | tadek

Co zrobić ?

Poprostu przepędzić szamana i jego moherową sektę.
  • 2006-04-06 20:02 | Woziwoda

Re: Radio Maryja.

Nie wiem czy jest sens zamykania tego radia. Dl amnie jest ono bardzo ważnym wyróżnikiem opisującym rzeczywistość; właśnie tam bez jakiegokolwiek krygowania ujawniają się najciemniejsze, najobrzydliwsze cechy ludziej, podłej duszy; to tam czując bezkarność i poparcie "mas" sterowanych jadem sfrustrowanego zakonnika demaskują się najprymitywniejsi uczestniczy życia publicznego w Polsce;"niech to radio gra - oczywiśćie karane finansowo za wszelkie łajdactwa i kłamstwa obrażające ludzką przyzwoitość, ale niech gra,"niech to bagno intelektualne jest jakoś skanalizowane
  • 2006-04-06 21:08 | ALEX

Radio Maryja.

Faktycznie-brawo,nuncjusz!!!Brawo panie Adamie za komentarz.To skandal,zeby kosciol bezkarnie glosil antysemityzm.Tu na zachodzie stale nas krytykuja za nienawisc do Zydow.Zastanawiam sie ,kiedy bedzie tego koniec.Takie paskudne radio,chwaly nam nie przynosi.Dzien w ktorym radio Maryja zamilknie,nalezy oglosic swietem w Polsce.
  • 2006-04-06 23:23 | obserwator

RM

Panie Szostkiewicz , ja akurat nie slucham RM ale ciekawi mnie dlaczego Pan nie napisze komentarza np o "tygodniku powszechnym" . To pismo jest rowniez katolickie i rowniez jak najbardziej zaangazowane politycznie. Tylko ze jest zaangazowane "poprawnie" tj. sympatyzuje ze srodowiskiem byłej Unii wolności. Poza tym , Plityka pisze o zagrożonej wolnosci mediów w Polsce a tym czasem jej redaktor sam chce cenzurowac i decydowac ktore media moga funkcjonować a które nie?
  • 2006-04-07 02:22 | wojciech

pytanie

Słuchałem tego radia okazjonalnie, Ale nie natrafiłem"na żadne kryminalne treści."proszę o podanie konkretnych cytat/fragmentów audycji"które Was tak rozjuszają."Kontynuowanie tej kampanii powiększa tylko niechęć "i rozłam pomiędzy róznymi grupami ludzi w Polsce"Nienawiść, cynizm i zdradę widzę raczej w publikacjach"J. Urbana lub w "Faktach i Mitach""Szanujmy się!