Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Akt rozpaczy

(3)
2006-04-09 21:21 | Polityka.pl
  • 2006-04-09 21:21 | Czesław

Znalazłem sposób na podwyżki dla służby zdrowia

Mam przed sobą butaleczkę aspiryny 325 mg.otrzymanej w przesyłce z U.S.A.w ilości 500 sztuk za 4,95$.W naszych aptekach,po ostatniej obniżce 10 sztuk kosztuje trochę więcej niż 5,00 zł.Wydaje mi się/nie mam rozeznania rynku/że lekarstw na bazie aspiryny na naszym rynku są dziesiątki.Dodać do aspiryny można wszystko.Proponuję sprowadzać witaminę C z Rosji,bo tam kiedyś/może teraz też/była tania. Proponuję,żeby decydenci rozliczyli tych,którzy podpisywali umowy na dostawy lekarstw/myślę,że nie tylko chodzi o aspirynę/,a wtedy "Pruszków",i.t.p, to będzie"mały Pikuś".Różnica w cenie samej aspiryny powinna wystarczyć na godziwe podwyżki w służbie zdrowia.Jeżeli braknie,to są jeszcze inne medykamenty.Mam nadzieję, że mój "nowatorski"pomysł zostanie godziwie wyceniony przez decydentów.Numer konta podam w terminie póżniejszym. P.s. W rozwiązywaniu innych,trudnych problemów też mogę służyć radą. Pozdrawiam. Czesław
  • 2006-04-10 16:55 | ELF

Re:Znalazłem sposób na podwyżki dla służby zdrowia

%u015Awietny pomysł, hehehe..."======================================================"Proponuję za pomysł wziąć kasę taką jaką bierze C.A.S.E. za swoje "nowatorskie" oceny i opinie. "======================================================"Pozdrawiam