Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Uwolnij swój komputer!

(5)
2006-04-12 17:15 | Polityka.pl
  • 2006-04-12 17:15 | LJ

Ograniczona...

Szkoda, że autorzy książeczki ograniczyli się głównie do zamkniętych rozwiązań. Na przykład największą, darmową, tworzoną powszechnie encyklopedię (Wikipedię) zmieścili w jednej linijce, sporo miejsca poświęcili natomiast zamkniętemu projektowi. Podobnie z oprogramowaniem - całostronicowa reklama komercyjnego, zamkniętego MS Office, a istnienie darmowego i trzymającego się standardów zalecanych przez UE (!) OpenOffice.org trzeba wypatrywać.
  • 2006-07-11 11:40 | Aniela Sadowska

książeczka internetowa

Akurat tego numeru Polityki nie miałam, a bardzo chciałabym tę książeczkę mieć. Czy i gdzie można ją kupić? Jestem tzw matołkiem komputerowym.
    nie mogę się doczekać, aż ruszy kurs dla takich, jak ja - chyba wszsyscy prócz mnię są fachowcami, bo brak naqboru w instytucji prowadzącej różne takie kursy. Bardzo proszę o informację! A.S.
  • 2006-07-17 11:28 | halina

Podziekowanie

Jestem emerytka, ale "dzien bez komputera jest dniem straconym". Niestety nie mam juz styczności na codzień z osobami mlodymi , ktore sa za pan brat z komputerem. Gratuluje autorom tego super pomyslu, prosze o jeszcze za jakis czas. Zaraz zalozylam sobie e-konto, super, nowe przegladarki. Dzieki, dzieki dzieki.
    Musze kupic sobie nowy komputer, moze podpowiecie Panowie jak sie do tego zabrac, ewentualnie gdzie szukac pomocy.
    Pozdrawiam
  • 2006-12-13 22:59 | Gość

www.LinuxProgramy.pl - polecam baza programów

Witam,
    pomimo tego, że system Linux nie jest jeszcze tak popularny ale polecam zapoznanie się z niedawno stworzonym serwisem o programach na system Linux.

http://www.LinuxProgramy.pl

Pozdrawiam