Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ola będzie druga

(9)
2006-05-15 09:50 | Polityka.pl
  • 2006-05-12 13:41 | Piotr Rybarkiewicz

Witam i pozdrawiam

Ot czasy nowe nam nastały.Nigdy nie przypuszczałem że będę pisał komentaż do tego co pisze pan Passent.Kiedys kiedy Polityka była czarno biała a ja byłem sporo młodszy zaczynałem czytanie od ostatniej strony.Politykę kupuję dalej i Pana dalej czytam chętnie, chociaż przyznaję ze zaczynam od pana Stommy.Gratuluję pomysłu z blogiem.Przeczytałem Codziennik i bardzo mi się podobał.A co do tego które miejsce zajmie panna Kwaśniewska.A jakie to ma znaczenie.Naród przynajmniej ten spod znaku Samopisu wie swoje.Vox populi vox dei ale zawsze znajdą się jacyś malkontenci którzy będą się nie zgadzać i ja zawsze chętnie ich wysłucham a nawet z niektórymi piwa się napiję.
  • 2006-05-12 15:32 | FMC

O ile przyjemniej byłoby, gdyby córki i synowie ..

O ile przyjemniej byłoby, gdyby córki i synowie nie brali udziału w tego typu imprezach. Ich udział a właściwie oceny im przyznawane zawsze będą dyskusyjne.
  • 2006-05-12 15:42 | owcarek podhalański

A wiecie co, ponie Passent?

Ponie Passent. A pon to fto? Nie gwiazda? Niniejsym w tym miejscu publicnie zgłasom pońskom kandydature do następnej edycji "Tańca z gwiazdami". Hau!
  • 2006-05-13 15:40 | Maria

taniec Oli

Też uważam,że Ola K.tańczy najlepiej,ale również lepiej dla niej będzie,jeśli zajmie 2 miejsce.Zawistnicy i złośliwcy pożarli by ją ze szczętem.Z drugiej strony bym chciała,żeby jednak wygrała.
  • 2006-05-13 16:24 | Alicja

Zauważyłam mały błąd

Zauważyłam mały błąd; patner Oli Kwaśniewskiej to Rafał a nie Robert Maserak. Pozdrawiam.
  • 2006-05-14 08:53 | JaDan

Re: Rozdziobia Ole kruki i wrony?

A dlaczego musi byc politycznie poprawnie, a nie po prostu - sprawiedliwie? Jesli panna Ola z partnerem zatanczą tak jak ostatnio, to... trzymam kciuki za zwycięstwo. Serdecznie pozdrawiam autora blogu - już wiem, od czego zaczynać przegląd prasowy w sieci.
  • 2006-05-14 10:16 | Ana

dowcip

Chce przytoczyc pewien dowcip,moze nie calkiem dokladnie-Pan Bog spelni jedno zyczenie kazdego z farmerow.Francuz poprosil o 1000 krow,Amerykanin 0 10 000 ha pastwisk a Polak...zeby sasiadowi zdechla krowa!!!Ot i cala natura Polakow.Zawisc i zazdrosc przeslania caly swiat.Dlatego Polacy nie potrafia sie bawic ani smiac.Smutne prawda.Pozdrowienia Panie Danielu.
  • 2006-05-15 09:50 | vox_populi

Rozdziobia Ole kruki i wrony?

Nie ogladam, ze wzgledu na te "przyglupie komentarze konferansjera", ale nie tylko dlatego. Jednak slysze komentarze osob ogladajacych, wiec sie mniej wiecej orientuje - kto, co, jak, kiedy i dlaczego. I tez uwazam, ze Ola ze swoim partnerem zajma drugie miejsce, ze wzgledu na polityczna poprawnosc(jak to Pan ujal). Szczerze mowiac nawet nie zycze Oli miejsca pierwszego, nawet gdyby zaslugiwala, bo zajadlych nienawistnikow, ktorzy mieliby dopiero pole do popisu, u nas niestety nie brakuje. I dziewczyny byloby mi po prostu zal.