Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

TVP dla IV RP

(4)
2006-05-13 01:19 | Polityka.pl
  • 2006-05-13 01:19 | kesaira

I ma Pan rację.

Panie Żakowski - uwielbiam Pana! Nawet jeśli będzie Pan krytykował kogokolwiek.;-))""Też wierzę, że Wildstein będzie dobrym prezesem telewizji publicznej. A w zasadzie to mi wisi, czy będzie dobry czy nie. "Nie znaczy to jednak, że będę płacić abonament. Na ten podatek nie dam sie nabrać. Już. Już od jakiegoś czasu, mimo monitów. "Kurcze przestałam być strachliwa, po tych aferach korupcyjnych... Wybrańcy narodu co rusz nas kiwali - to ja ich teraz. Czekam na wezwanie do sądu... Mam na podorędziu tekst Marka Piwowskiego, który też nie płaci abonamentu. Prawo znam. Łatwo wykiwać adwokatów, bo to w gruncie rzeczy ludzie, którzy nie czytaja ustaw. """
  • 2006-05-13 15:48 | Hm.

dzwonek Bronek

A ja tam się cieszę z Bronka. On taki waleczny. Tak lubi dowalać. Przynajmniej będzie ciekawie. PS. Poczta Polska też jest zdominowana przez komuchów. Należy najpierw zwolnić stamtąd wszystkich, a następnie zamknąć Pocztę Polską, iżby nie było jak pobierać opłat za RTV. To by było i PRAWE i SPRAWIEDLIWE.
  • 2006-05-15 09:49 | pszczolka maja

Jak sciagac abonament...

Ciekawe jak wladza zabierze sie za poprawienie sciagalnosci abonamentu. Moze uzna, ze kto nie placi abonamnetu na telewizje publiczna jest wrogiem Polski, ideowym wywrotowcem no i jasne ze kolaboruje z Platforma Obywatelska. "A moze CBA bedzie sciagac za niezaplacobyt abonament. Swoja droga uwazam, ze jego nieplacenie na komerche w TVP jest skutecznym sposobem kontestacji Wildsteina i jego ludzi (ide o zaklada ze zaraz zatrudni cala redakcje TV Puls, Ozonu i Forndy) w telewizji.""pszczolka maja""