Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fragment książki "Niehalo"

(3)
  • 2006-06-07 08:54 | harum

Re: Polska AD 2006

Dobrze napisane, ale temat... Takie grzebanie patykiem w g... 90% pisarstwa i tyleż społeczeństwa lubuje sie w takim grzebaniu. Warto by pisać o tym, jak to g... sprzątnąć albo co jest sensownego, ciekawego i pięknego poza nim, tylko kto to kupi.
  • 2006-06-08 00:12 | guli

Re: Polska AD 2006

Ja przeczytałem więcej. Potem jest próba pokazania, jak to g... sprzątnąc. Bardzo dowcipnie, co nie znaczy, że łatwo.
  • 2006-06-08 10:04 | andy

Polska AD 2006

Ciekawie napisane, pokazuje polska rzeczywistość bez upiększeń. Moje poranki tez bywaja podobne a moje miasto nie różni sie wiele od Białegostoku. Tak wyglada życie młodych ludzi w naszym kraju. Wierze jednak że możemy to zmienic, nikt za nas tego nie zrobi...