Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prawie jak papież

(5)
2006-05-31 14:22 | Polityka.pl
  • 2006-05-31 14:22 | Paweł Kwiatkowski

Pilch ostrzy pióro

Kaczorkom dostalo sie 3 tygodnie temu, tydzien temu trze%u017Awe spojrzenie na ksiązke "Kod da Vinci", teraz celne spostrzezenia na temat pielgrzmki..kto nastepny?
  • 2006-05-31 18:26 | KS

nawiazujac do komentarza PK

Ciekawe, czy doczekam się (a może przeoczyłam?)od Autora "Innych rozkoszy" oraz absolutnie genialnej obserwacji;(Tysiac spokojnych miast) "Tylko moje mistrzowsko przenikliwe i nieuprzedzone spojrzenie dostrzegało, iż matka nie jest kobietą wypełnioną wyłącznie troską o jedzenie, ale zniewoloną jednostką, która - by przetrwać - odgrywa rolę kobiety wypełnionej wyłącznie troską o jedzenie." %u2013 orze%u017Awiającego felietonu na temat może nie tyle feminizmu (swieta kobiet i matki i tak juz za nami) ile tzw. mniejszości różnego typu. Pozdrowienia.
  • 2006-05-31 20:35 | Skryba

Jes! Jes! Jes!

Jezu, jak się cieszę, że Pan to napisał! Przecież wyjątkowość Jana Pawła II wynika też z tego, że był... wyjątkowy. Już nikt nie będzie taki jak On. I nie musi być. Jedno z głupszych wystąpień miała "K. Kolenda-Zaleska, która aż się zapowietrzyła, sprawozdając i wypominając obecnemu Papieżowi jego znikomość. Wgniatała go w ziemię; owszem, przyszło dużo młodych, ale to dla JPII; tak, cieszyli się, śpiewali, ale to dla JPII; itd. Na końcu dowaliła Mu jeszcze "pancernym kardynałem", żeby se nie myślał, że ma przebaczone niebycie Janem Pawłem II. """
  • 2006-05-31 21:27 | dzazik

Świetny

%u015Awietny felieton. Z utęsknieniem czekam na jakąś nową pozycję J. Pilcha