Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wirtuozi nizin

(10)
2006-06-16 14:31 | Polityka.pl
  • 2006-06-15 14:39 | jarek kowalski

walcza jak lwy, padaja jak mrowki...

no Panie Jerzy,"Wlasnie za te ironie i swietny styl uwielbiam czytac wszelkie artykuly panskiego piora. nie mam jak przeczytac calego felietonu poniewaz siedze w anglii i Polityki tu nie dostane, ale juz sam poczatek bardzo mi sie podoba. Teraz jestesmy juz po meczu a Niemcami, Jak zwykle operacja sie udala,ale pacjent zmarl.jak zwykle...Moze o tym spotkaniu tez cos kpiarskiego Pan napisze?;) "pozdrawiam z Southportu
  • 2006-06-16 14:31 | jarosław bednarski

nic dodać nic ująć...

W ostatnich dniach nie przeczytałem trafniejszego komentarza dotyczącego NASZEJ "super" drużyny..."I jest mi wstyd iż po pierwszym spotkaniu polska piłka sprowadzona została do zera. Lecz mimo to będę dziś kibicowłał NASZEJ drużynie w tym meczu o wszystko... "może to przejaw wpojonego w szkole patriotyzmu (do którego nam podobno potrzebny jest dodatkowy przedmiot) a może tylko nadzieja na cud..."pozdrawiam"
  • 2006-06-18 00:01 | kendżi

Re: Depresja na nizinie - do Pilcha

no cóz przykre ale prawdziwe...
  • 2006-06-18 11:38 | Calma

Re: Depresja na nizinie - do Pilcha

Podobno trener Ekwadoru wraz z asystentami przed M%u015A udał się do Manchesteru gdzie pobierał nauki od Carlosa Queiroza, asystenta Sir Alexa Fergusona. Zastanawiam się po co? Skoro nasza dzielna reprezentacja od biedy pokonałaby się sama...
  • 2006-06-19 10:36 | El-Ka

Depresja na nizinie - do Pilcha

Nic dodać, nic ująć. Już po naszym Mundialu. Trener mógłby sie może przekwalifikować. A zresztą, nie muszę(!) już oglądać naszej reprezentacji.
  • 2006-06-19 15:23 | ELF

Uwielbiam Pana felietony sportowe

No, nie tylko. "Widać, że do piłki nożnej podchodzi Pan z uczuciem.";-))
  • 2006-06-19 17:49 | vox_populi

Czarna polewka?

Ja tez wywiesze flage, czarna flage, tak do pol masztu. Bo Panskie odejscie z "Polityki" to wielka strata. Szkoda, ze nie dowiedzialam sie o tym bezposrednio z Panskiego felietonu. No coz, trzeba robic dobra mine do zlej gry. Co za rok...
  • 2006-06-20 23:31 | ELF

Re: dlaczego?

A dlaczego sie dziwisz, jeśliby odszedł dla kasy??? Dlaczego ma to Jerzego Pilcha umniejszać. "Przecież od 1989 liczy sie tylko kasa. Tak mówił Balcerowicz i tak mówi Tusk. Liczy sie tylko kasa.""Spojrzyj wokół; Ci co zgarneli najwięcej żyją w spokoju i dostatku. "
  • 2006-06-21 00:30 | szara

dlaczego?

Chciałabym mieć pewność, że nie odszedł Pan do "Dziennika" tylko dla większej gaży. Jakoś w Pana wierzę.