Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ranking uczelni niepublicznych

(3)
W rankingu wzięło udział 20 szkół niepublicznych. Pierwsza, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, zdobyła w wyniku ostatecznym 68 punktów, ostatnia 36.
  • 2006-06-14 19:16 | Andżelika

Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku?????

Że co??? Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku??? Czy wy się dobrze czujecie??? To jedna z najgorszych uczelini w Polsce!! Studenci z płocka i okoli wolą studiować w W-awie lub Łodzi! Zastanówcie się co wy wogóle piszecie!!
  • 2006-06-23 08:51 | martolina

"Włodkowic" to lipa

Bardzo zdziwiły mnie te wyniki. Ta szkoła wyZsza , z tego co wiem , to lipa.Wiem, bo jej filia jest w Iławie, niedalkoe mnie i kilku moich znajomych tam studiuje. Uwierzcie mi, że dostaja się tam wszyscy - najgorsi nawet.Moja daleka znajoma nie mogła 3 razy zdac matury, zdała za 4 razem, a na studia dostała sie tam bez problemiku, studiuje na 4,5.
    To chyba nawet nie przypomina studiowania.
  • 2006-10-06 07:09 | gk

opinia

"Włodkowic"- fabryka magistrów