Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Patriotyzm made in LPR

(2)
2006-06-22 20:51 | Polityka.pl
  • 2006-06-22 20:51 | stastach@wp.pl

    ryba

    Kiedyś w malenkiej wypowiedzi w Przeglądzie wypowiedziałem się na ten temat. Skłoniła mnie do tego jedna z krytycznych wypowiedzi historyków niemieckich. Była to wyważona wypowiedż na temat "profesjonalizmu" polskich wojskowych. Zawsze kiedy przechodzę koło pomnika tego tragicznego dziecka czuję się pomniejszony i przybity okrucienstwem dorosłych. Kto tak postępuje nie powinien pytać komu bije dzwon.