Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

To nie trąd!

(5)
2006-07-19 19:30 | Polityka.pl
  • 2006-07-19 19:30 | DAREK

Łuszczyca

Wreszcie ktoś coś napisał o tej chorobie, ja choruję 15 lat i w mojej chorobie spotkałem bardzo mało artukułów na ten temat. Nie dziwię się, że ludzie, którzy dowiadują się o tym, że mają łuszczycę załamują ręce, ciężko cokolwiek znaleźć na ten temat. Zgadzam się z tym, iż dermatolodzy nie starają się próbować czegoś nowego w związku z tą chorobą, czasami jak idzie się do dermatologa to ma się odczucie, jakby była to dla niego tylko rutyna - zwykłe ogólne spojrzenie i wypisanie recepty i to wszystko. A przecież w tej chorobie nie wszystkie maści działają na każdego jednakowo, nie ma jednoznacznego leku, który zaleczyłby wszystkich. Wreszcie prof. Lidia Rudnicka stara się coś zmienić, może okaże się to skuteczniejszym lekiem niż standardowe maści. Ja nie leczę się u dermatologów, straciłem do nich zaufanie, stram się radzić sobie sam. Nie wspominam mile wizyt, przy których lekarz nawet mnie nie dotknął, ani dokładnie nie obejrzał jakby miał się zarazić, a pomimo moich próśb o inną maść (bo ta na mnie nie działała) było standardowo - czyli recepta na maść która mi nie pomagała no i oczywiście steryd, po którym zaleczenie może i jest szybkie ale wysiew jeszcze gorszy, nie mówiąc już o skutkach ubocznych.
  • 2006-07-21 20:33 | dana

Dziękuję za artykuł

W artykule została przytoczona moja wypowiedz z forum,jest to dla mnie satysfakcja.Piszę na forum www.luszczyca.pl jak również www.xyz.webd.pl.To prawda ,że na tą chorobę się nie umiera ale jak trudno z tym żyć to wiemy tylko my "biedronki"Kłopoty z pracą,drogie leki ,dołki psychiczne.Proszę nie zostawiać tego tematu,może do większej grupy społeczeństwa dotrze ,że nie jesteśmy trędowaci i nikomu nie zagrażamy.
  • 2006-07-22 07:07 | luszczyk

podziekowania

dzieki za ten artykul,moze teraz chociaz troszeczke zmieni sie opinia o luszczycy.
  • 2006-07-22 18:38 | Andrzej

Wreszcie-konkrety

Nareszcie prawdziwy i żeczowy opis w temacie łuszczyca,
    Ukazuje błedne i powielane od lat poglądy , leczenie , terapie i genze łuszczycy.
    I chciąłbym aby ten artykuł przeczytał każdy dermatolog, bo i oni tkwią w starych wyuczonych przeświadczeniach.
    A co do ,,POLITYKI''- brawo za podjęcie tego tematu, i prośba aby dalej jego kontyuować.
    Andrzej.