Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niedaleko od szosy

(10)
2006-07-28 00:02 | Polityka.pl
  • 2006-07-28 00:02 | MANIFE

fajna sprawa

no no fajnie ze napisano co sie u nas dzieje nawet o tych cizkich stronach (policja)
  • 2006-07-28 06:27 | kareem

paranoja

cos zle okresliliscie liczbe osob i banalnie opisaliscie osoby z podziemia... a ze nie ma zadnego klubu w eg to swieta prawda :p ma ktos moze jakas dobra miejscowe na bibe? :) jak co to mail ;]
  • 2006-07-28 12:49 | MatiZ

Hm. Czy aby na pewno "alternatywa"?

Uważam, że nazwanie elbląskich punków i metali "alternatywnym środowiskiem", a ich muzykę "alternatywą" uderza w prawdziwą muzykę alternatywną i nie jest z nią zgodne. Co jazgot (podpisany na plakatach jako emo-punk-rock-metal-jazz, a w konsekwencji będący zwyczajnym napieprzaniem w gitary)ma do alternatywy? Szanuję inicjatywę i życzę jej fanom by się rozwijała, ale nie róbcie z black metalu, prymitywnego hard-core'u czy Kasi Nosowskiej (:)) alternatywy...
  • 2006-07-28 12:58 | kapitan_morgan

hmmm

Nie czytalam calosci, ale... halo! Elblag to nie tylko dresy i ocwiekowani ludzie... hej!
  • 2006-07-31 22:09 | terry

Re: do Matiz

ja myślę że wg Matiza takim zespołem jest meta[no]l a w elblągu było troche tego undergroundu troche kiedyś, potem porozjeżdżali się po sqotach a teraz znowu wracają na koncerty, to chyba o czymś świadczy, pozatym emo-punk-blakmetalo-jazz?? haha a może emo-sremo??
  • 2006-08-01 10:18 | grigori

do Matiz

alternatywa?? moze to proste myslenie, ale skoro jest cos wiecej, niz to co serwuje miasto, albo komercyjnie nastawione osrodki jakiejs kultury jak np Multikino, to mozna mowic o alternatywie. a o gustach sie nie dyskutuje. ja np. lubie Karpaty Magiczne, ale mysle ze wole tego sluchac w domu :). jesli koncert, to tak jak okresliles wole pryitywniejszy. z czystej ciekawosci, co wg Ciebie jest alternatywa? prosze o polskie przyklady, takie wiesz, realne do zrealizowania. pelen szacunek. pozdrawiam
  • 2006-08-06 13:59 | jasio

to prawda

o pierwszej czesci artykulu nie bede sie wypowiadal bo nie interesuje mnie taka muzyka , ale koncowka to prawda elblag miastem dresow , w swoich beemkah za 800 euro , prostactwa i zacofania , i agresji i to nie wina policji czy kogos tu sa po prostu tacy ludzie , dal mnie troche dziwne
  • 2006-08-10 14:06 | Magda

Hehe

hihi święta prawda szczególnie końcówka artykułu :D
  • 2006-08-10 19:38 | grigori

tez haha

no nie jest chyba tak zle skoro paru z nas potrafi sie z tego smiac. fakt, ze poczatek artykolu nie oddaje tego co chcial powiedziec autor. mija sie zreszta z prawda dosyc mocno ten poczatek, czyli to co czytamy na tej stronie. zreszta to smutne, ze jedyne co mozna napisac o elblagu to galeria el, szkola muzyczna i pare undergroundowych koncertow !! :)