Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Płomienie nienawiści

(8)
2006-08-08 22:07 | Polityka.pl
  • 2006-08-08 22:07 | zbyszek

Kłamstwa Grossa

Przeczytaj artykuły prof.Nowaka to może zdobędziesz sie na troche obiektywizmu.
  • 2006-08-20 21:00 | LP

Nie wstydzmy się odsłonić tych innych kart histor

To bardzo ładnie że taka publikacja została przedstawiona jako przeciw waga oskarżeniom Polaków o mordy na Społeczności żydowskiej.
    Książka Pana T.Grossa to Fałszywka bardzo subiektywnie zmanipulowana na płytkiej znajomości tematu całej zbiorowości żydowskiej.
    To jeszcze jedna próba manipulacja faktami.
  • 2008-01-11 03:21 | michrich

konsekwencje strachu

Znalem w Bostonie bylego wieznia-Zyda z Oswiecimia przewozonego w zakratowanyc wagonach. Gdy prtosil o wode otrzymywal odpowiedz:A masz Zydzie dolary, A masz Zydzie brylanty?. To jest jeden z przykladow. Mam takich mnostwo. Powiedzonko Hitler nas wyreczyl bylo powtarzane dosc czesto po wojnie.
  • 2008-01-30 13:02 | Lewel

Strach, straszy

Bardzo dobrze ze PGross napisal ksiazke Strach, to lekcja historii dla mlodego pokolenia Polakow a dla starego pokolenia przypomnienia o potwornych czynnach ludzi a dla tych ze sciany wschodniej wiecej pokory fakty sa pozarajace i rada uczcie sie zdobywajcie wiedze bo glupota, chamstwo, bieda to straszna mieszanka.Przeczytaj Strach,
  • 2008-02-03 20:50 | kazik

strach

schowliśmy się za martrologię, wszyscy Polacy walczyli z okupantami, a przeciez 80 % aresztowań ludzi podziemia , wynikało z donosów jakie pisali sąśiedzi -Poacy na Polaków to sa smutne ale prawdziwe ,nie byliśmy narodem bohaterów
  • 2008-04-14 22:59 | Przerażona

komentaż

Niestety ostatnio na wycieczce szkoleniowej organizowanej przez podlaski oddział PTTK wiodącej m.in. przez Radziłów i Wąsosz nikt z instruktorów słowem nie wspomniał o tamtejszej bytności Żydów a nas przyszłych przewodników wycieczek zaznajamiano jedynie z pomnikami oręża polskiego. Jeden z szanownych obecnych tam instruktorów sprowokowany przeze mnie nawiązaniem do tematyki żydowskiej stwierdził, że Żydzi zasłużyli sobie na taki los i dobrze że tak się z nimi stało. Obawiam się że byłam jedną z nielicznych,która głęboko przeżyła tego typu stwierdzenie.Przyznam,że boję sie własnych rodaków i nie mogę się pogodzić z ciemnotą,którą dotknięci są też młodzi,wykształceni Polacy często historycy i krajoznawcy.
  • 2009-10-18 19:22 | Andrzej518

Wstyd mi za niego