Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

WM

(4)
2006-08-09 08:22 | Polityka.pl
  • 2006-08-09 08:22 | Marek Turkowski

IV RP?????

Mój ojciec urodził się w Cesarstwie Pruskim, mama w Imperium Rosyjskim. Ja w Generalnym Gubernatorstwie, brat między Armią Czerwoną a Wehrmachtem. Drugi brat w Rzeczypospolitej Polskiej (numeratorzy Rzeczypospolitych nie pamietają, że państwo o tej nazwie istniało do 1952 r.), siostra w PRL. Teraz IV RP? Władcy państwa, których sobie nie wybrałem nie pytali mnie o zdanie, gdzie chciałbym żyć. A ja z dziada-pradziada jestem Polakiem i od kilkunastu lat miałem nadzieję, że w końcu i na zawsze będę żył po prostu w Polsce.
  • 2006-08-10 21:51 | plebej

Nieoczekiwana zamiana miejsc

W końcu zmiana starego układu na nowy układ.
    A reszta zwykłych ludzi pokoleniami płaci rachunki za kolejne Rzczypospolite. Odtworzono w 15 lat kraj feudalny z jego kastami i trwałymi podziałami ekonomicznymi. Ci którzy glorfikowali ustrój komunistyczny, dzisiaj są najbogatszymi Polakami, guru biznesu i polityki. Bez kryzysu i rzezi nie będzie zmian w tym kraju. Dzisaj dzieci i wnuki tych co rozkułaczali, mordowali, znęcali sie nad współrodakami są elitą obecnej RP.
  • 2006-08-13 10:59 | sqwind

IV RP

To wszystko prawda...Tylko ja nie potrafie zrozumieć,po kiego grzyba tyle tych billboardów z bezsensownym podpisem-"Obywatel IV Rzeczpospospolitej".Rzeczony obywatel(ka)odwrócona do mnie bokiem,patrzy daleko w tył,gdzieś w niebyt.Obywatel IV Rzeczpospolitej,prawdopodobnie podczas wyborów głosujący na partię ciemiężoną przez sądownictwo stoi do mnie,jakby mocno obrażony-tyłem.Idą wybory do samorządu,nie będę głosował na tych,co nawet na billboardach okazują mi jawnie swoja pogardę.