Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

I nie wyjdziesz stąd aż do śmierci

(2)
2006-08-09 10:54 | Polityka.pl
  • 2006-08-09 10:54 | mirek

    przeraża zło w człowieku

    Przeraża to zło, które z róznych racji staje się siłą dominującą w człowieku tak mocno, że nie potrafi sie z niego wyzwolić."wyjdzie, pójdzie na imprezę a potem co, z powrotem, a przy okazji albo bez okazji albo tylko dla tego, żeby wrócić do znanego sobie świata, zabije, zgwałci, ograbi i zniszczy, Tak po prostu, no bo co można robic po 30 latach w kiciu.
    Zło w tych ludziach staje sie ich "przeznaczeniem" i przekleństwem i treścią wszystkiego. Oni są i pozostaną jego sługami. Niestety. Byc może resocjalizacja w niektórych przypadkach coś da, ale niech ktoś spróbuje wytłumaczyć rodzinie córki, którą taki maniak za 5 lat zgwałci, pobije i jeszcze żywą zakopie w lesie, że tak musi być, bo ż to człowiek.
    W takich i podobnych przypadkach należy przywrócic karę śmierci. Jeżeli nie mamy siły patrzeć im w oczy, to patrzmy w oczy rodzicom takich dziewczyn albo tym zabijanym staruszkom i dziewczynom. Tertium non datur