Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Do czego masz charakter

(3)
Powoli kończą się wakacje, dla kilkuset tysięcy młodych ludzi nadchodzi czas wysyłania CV. Trzeba decydować, teraz już serio, co człowiek chce w życiu robić. Ale pod plażowymi parasolami również tych, co już wybrali, dopada niepokój, czy aby nie podążają w życiu jakąś fałszywą ścieżką, a nieraz i radykalne postanowienie: od powrotu zmieniam swoje życie, koniec z nudą i monotonią, szukam nowych wyzwań.
  • 2006-08-10 18:09 | Tef

Ja wiem

Myślę że każdy z nas wie kim jest i czego może się po sobie spodziewać. Ja choć nie jesten pełwna wiem co chce robić i nie zamierzam niczego zmieniać.
  • 2006-08-21 13:48 | mk

Re: Kiedyś myślałam, że dobrze wybieram...

> Kiedyś myślałam, że dobrze wybieram. Teraz widzę, że się pomyliłam. Przeraził mnie wynik, który uzyskałam w tym teście. Czy mogę coś zrobić, by się poprawić? 

Pani Inko,

proszę traktować taki rodzaj "autodiagnozy" bardziej w kategoriach zabawy, niz rzetelnego testu. Po pierwsze nie wie Pani na ile Pani odpowiedzi sa typowe i podobne do innych osob. Wbrew pozorom nie łatwo jest się nam samym ocenic i czesto postrezgamy siebie jako bardziej unikatowych pod jakims wzgledem niz tak naprawde jest. Po drugie, czy na pewno wie Pani dobrze jakie sa wymagania zawodu o którym Pani mysli? I znowu: czesto kierujemy sie jakimis uproszczonymi wyobrazaniemia. Jezeli jednak czuje Pani, ze to co musialaby Pani robic w pracy jest niezbyt zgodne z tym w czym sie Pani lepiej czuje, to warto pomyslec jak w ramach tego co Panią interesuje i w czym lokuje Pani swoje ambicje, pomyslec o czyms, co by Pani odpowiadalo. Osobowosc jest tylko jednym z czynnikow, ktore przewiduja sukces, a wiec sama osobowosc nie przesadza o sukcesie w danej pracy. Ale cechy osobowosci jednak sa - wiec czasem nie warto sie klocic z samym soba.
  • 2006-08-21 18:54 | Inka

Kiedyś myślałam, że dobrze wybieram...

Kiedyś myślałam, że dobrze wybieram. Teraz widzę, że się pomyliłam. Przeraził mnie wynik, który uzyskałam w tym teście. Czy mogę coś zrobić, by się poprawić?