Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Aresztowany futbol

(3)
2006-08-17 11:46 | Polityka.pl
  • 2006-08-17 11:46 | lusia

    Aresztowany futbol

     Jak mówiłam mężowi,że mecze grane są tak jak by piłkarze chcieli, a nie mogli i że może są ustawione. To mi mówił,że się nie znam i nie powinnam zabierać głosu.
  • 2006-08-22 11:54 | tadeusz

    niemożliwe

    po co te wszystkie brednie na temat polskiej piłki. Przecież gołym okiem widać ,że nie chodzi wcale o polską piłkę tylko o koryta w PZPNie dla PiSiorów i ich przydupasów . Coż to jest za afera za łapówkę ( najczęściej poczęstunek i z trzy dziwki ) . Wiadomo, piłka największym teatrem świata , a więć i splendor dla aktorów i działaczy ( no , może nie po tych MŚ ). Wystarczy popatrzeć na ruchy Tomaszewskiego i już człowiek ma dość. Ziobro niech się zajmie towarzyszami z LPRu czy Samochłopów. Nie widzi ? A może by tak SKOKi ?