Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z sercem i anteną

(2)
2006-08-23 11:05 | Polityka.pl
  • 2006-08-23 11:05 | Andrzej

    "Wybiórcze" detonowanie bomb

    Jest zupełnie inny problem. Można (terrorysta) umieścić czytnik w wybranym miejscu (np. wejście do metra, pod siedzeniem w autobusie, budka z lodami...) które odczyta dane (10 cm to bardzo dużo) a następnie zdetonuje bombę o ile stwierdzi że osoba która przejdzie/usiądzie obok takiego "czytnika" ma obywatelstwo wybranego kraju (np. USA, Izrael, Polska). Będzie dochodziło do terroryzmu "wybiórczego" pozwalającego na zabijanie osób o pewnych cechach (np. danej narodowości, wieku).