Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska, Sp. z o.o.

(4)
2006-08-28 12:03 | Polityka.pl
  • 2006-08-27 18:59 | inny student

Re: Co zrobić?

Zgadzam się z Tobą. Ale nie możemy zbyt wiele zrobić w sytuacji, gdy większość narodu w ogóle nie ma poczucia obywatelstwa i bojkotuje wybory, a większość pozostałych osób popiera obecny rząd i jego politykę. Ja osobiście czuję się dość zawiedzony na naszym społeczeństwie. Nie mam zamiaru podważać słuszności wyborczej decyzji narodu. Nie mam też zamiaru brać w tym wszystkim udziału. Dla mnie wyjściem z obecnej sytuacji jest znalezienie sobie nowej ojczyzny i pozostawienie tutaj tych, którym taka Polska się podoba.
  • 2006-08-28 12:03 | student

Co zrobić?

Dla nas młodych jest tylko jeden ratunek... Co zrobić żeby poprawić wizerunek Polski za granicą? Rząd powinien podać się do dymisji i ogłosić przedterminowe wybory. Ja nie widzę innego wyjścia. Kaczyńscy nie mają zielonego pojęcia o tym jak powinna wyglądać dyplomacja i jak delikatna to sprawa. Lata starań byłych polityków-dyplomatów i ich zabiegów właśnie idą na marne dzięki arogancji, niekompetencji, kompleksom i urojonej ważności prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ja jako młody człowiek nie chcę żyć w takim kraju, nie chcę się za niego wstydzić na każdym kroku... nie chcę aby jak wyjadę gdzieś za granicę mnie wytykano...
    Zamiast iść do przodu, cofamy się, tylko właściwie nawet nie wiadomo dokąd (może w jakiś ciemny kąt, w którym nikt nas nie będzie widział?). Młodzi, zbierzmy się i zróbmy coś, żeby powstrzymać to wstrętne paskudztwo i ptactwo. Nam nie trzeba Zdrowasiek i religii w szkołach, nam nie trzeba wychowania patriotycznego, rewizjonizmu, rozgrzebywania historii, która owszem jest ważna, ale dla nas młodych nie jest najważniejsza; to nie ona jest źródłem mojej tożsamości. Źródłem mojej tożsamości ma być tu i teraz, i to czym Polska jest obecnie... Nam młodym, trzeba reform i możliwośi rozwoju, otwartości na inność, na inne poglądy i pomysły i kraju, który jest to w stanie zapewnić. Myślę, że to nie jest wiele. W normalnych krajach jest to norma... w Polsce Kaczynskich, jest to odchyleniem, dewiacją... Boże, ratuj nas...
  • 2006-09-18 22:19 | Ökonom

Polska nie ma ANI JEDNEGO polityka z KLASA !