Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kongres Światowy AIESEC w Polsce

(2)
2006-08-24 11:21 | Polityka.pl
  • 2006-08-24 11:21 | Gosia

cudowne wydarzenie!!

Witam!

Jestem członkinią AIESEC i właśnie wybieram się na Ceremonię Otwarcia!!! :)
    następnie brać będę udział w Global Village 25go sierpnia.
    Global Village jest wydarzeniem otwartym! - dlatego wszystkich TYCH, którzy mają możliwość znaleźć się w Warszawie- właśnie jutro - polecam! przybądźcie by poczuć tę międzynarodowość! Będzie to jedyny taki dzień, możliwe, że jedyna okazja w Waszym życiu, by w jednym miejscu spotkać się z tak niesamowitą różnorodnością kulturową i 'namacalnie' dowiedzieć się o poszczególnych krajach jak najwięcej, porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych krajów, zakosztować ich regionalnych potraw, zatańczyć narodowy taniec itd itd..
    Mając kontakt a nawet przyjaźniąc się z ludźmi z całego świata mogę powiedzieć - że jest to jedna z najwspanialszych rzeczy jaką mam.
    Dlatego polecam serdecznie! Poczujcie się przez chwilę obywatelem jednej- tej samej globalnej wioski!

Pozdrawiam :)