Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zabawa na sto dwa

(3)
2006-09-11 09:24 | Polityka.pl
 • 2006-09-08 18:24 | moze i ty

  Re: Poczucie humoru, trendy polszczyzny

  Pan Passent ma szczeke naturalna, z mocno zarysowanymi siekaczami, co stwierdzilem pogladowo. "Oczywiste jest ze" pisze dowcipnie nienaganna polszczyzna. Ma lata doswiadczen, potwierdzone dyplomami. W przeciwienstwie do autorki powyzszego wpisu.
 • 2006-09-11 09:24 | ja, moze nie?

  Poczucie humoru, trendy polszczyzny

   Ekstrakcja Pilcha to cudowna slowna frakcja. Polozylo mnie niemal na klawiaturke. Jestem pod wrazeniem zestawienia werbalnego, cudenko niemal. Chyba napisze na ten temat wierszyk, ale najpierw umyje raczki. I zmienie lige, przebywam w okregowej. Tylko prosze nie brac nic do siebie i nie odwracac moich intencji.
  Albo jak tam Panstwo sobie woli.
  Wczesniej polecam umyc szczeki, oczywiste jest ze naturalne. Sztuczne myja sie same sila wulkanu, tak slyszalam w reklamie.
  Nie klamie.
  I jeszcze mozna pokopac futbol, a raczej nogami pilke o rozmiarach niezobowiazujacych, dopuszczam palantowa lub stolowa.
  Tak oto ruszylam skopana pusta glowa.
  Pa.