Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ambasador spraw boskich

(6)
2006-09-19 13:06 | Polityka.pl
  • 2006-09-15 12:11 | Polak

Byłem tam!

Zastanawia mnie jak szybko autor tego artykułu będzie musiał przeprosić srodowiska niekatolickie, a szczególnie wszystkie protestackie kościoły reformowane za treś swoich wypowiedzi? Tak się składa, że byłem w Kijowie w momencie wyboru Czernoweckyego na mera miasta a kościól Pastora Sundaya znam od kilku lat. Więc powiem tylko tyle, że Wam biednym czytelnikom należy sie małe sprostowanie: Ambasada Boża w Kijowie jest Reformowanym Kościołem Protestanckim z siedzibą w Kijowie. Jeżeli chodzi o samą treść artykułu to jeśli byliscie kiedyś na protestanckim nabożeństwie to bedziecie wiedzieli o co chodzi: kolorowy chórek, żywo i spontanicznie głoszący pastor etc. Dziesięcina?! zykła sprawa od setek lat w kosciołach reformowalnych całej Europy zachodniej, Australii, obu Ameryk oraz coraz częściej w Afryce... Jeśli w Polsce to kogos dziwi bo "u nas jest inaczej" to trudno...ale czemu kogoś krzywdzić takim artykułem...?!
  • 2006-09-16 08:21 | Roman

Polityka klamie

Witam, zastanawiam sie, czemu tak solidna gazeta klamie... Osobiscie bylem w kosciele Ambasada Boza w Kijowie i wiem, ze to co napisaliscie w tym artykule to sa chamskie klamstwa.
    1. Kosciol Ambasada Boza nie jest sekta tylko oficjalnie zarejestrowanym kosciolem, przez Panstwo ukrainskie jest uznawane za kosciol protestancki.
    2. Pastor Sunday nie twierdzi ze uzdrawia ludzi, tylko ze to Chrystus Bog potrafi uzdrowic czlowieka.
    3. "ponieważ Bóg wszystkich kocha to wszyscy będą zbawieni" - nic takiego nie powiedzial p. Sunday poniewaz to przeczy teologii kosciola.
    4. p. Sunday nie szerzy kultu własnej osoby i nie wykorzystuje techniki psychomanipulacji, zreszta sam o tym powiedzial.

Mam wrazenie ze dzienikarz polityki naczytal sie brukowych gazet na ukrainie i teraz probuje zrobic sensacje. Polska to dziwny kraj, ale jestesmy w Europie. Nie zdziwie sie jesli sad przyzna ze tygodnik Polityka bedzie musiala przeprosic kosciol Ambasada Boza, pastora Syndaya Adelaja i wszystkich polskich i ukerainskich protestantow!!! Dla mnie tygodnik polityka zaczyna byc zwyklym brukowcem !!!
  • 2006-09-18 11:00 | r.z.

to skandal!!

To jest skandal, że tak szanowane pismo pozwala sobie na tak żałośnie tendencyjny i oszerczy artykuł. Znam ten kościół. Wiem jak bardzo ludzie z tego kościoła poświęcali się w pomarańczowej rewolucji. Z tego powodu Janukowycz chciał po wygraniu wyborów prezydenckich zabronić działania kościołów protestanckich na Ukrainie. Rozumiem, że autor artykułu może mieć osobiste powody do pisania takich kłamstw ale, że redakcja zgodziła się na takie pomyje nie weryfikując treści, dziwi mnie to wielce. Chyba, że redakcja w kwestiach wiary też jest tendencyjna. Mam nadzieję, że zdobędziecie się Państwo na minimum obiketywizmu i dziennikarskiej uczciwości. Pozdrawiam i życzę większego rozeznania w środowisku chrześcijańskim.
  • 2006-09-19 12:11 | sylwia i adam

Re: Ale manipulacja

Kochany Patryku, zwróć uwagę na polską ortografię; popieramy twoja wypowiwedź; pozdrawiamy Adam i Sylwia
  • 2006-09-19 13:06 | Patryk

Ale manipulacja

Jakoś tak się składa że manipulacja i szkalowanie w mediach śa coraz gorsze,pisane tu żeczy oprócz faktów typu ilość członków kościoła...są śmieszne. Składa się tak że ten kościół to Najwiękrzy ewangeliczny (protestancki) kościół w europie i nazywaniem go sektą jest szkalowaniem i obrażą. "Pastor prowadzący nabożeństwo w hali sportowej opowiada, że Bóg każdego kocha i każdy będzie zbawiony." samo to zdanie jest sprzeczne z całą teologią kościoła... nie ma co ufać medią..piszą tak żeby przyciągnąć uwage ludzi.. żenada..