Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gest Balcerowicza

(5)
2006-09-20 16:48 | Polityka.pl
  • 2006-09-20 16:48 | Bogumił Brzeziński

Apel

O apelu nie słyszałem, ale ja napewno nie wystąpię - jeszcze nie ogłupiałem do końca...
  • 2006-09-22 11:40 | gynt

Re: Ciekawa sprawa

> Gdy Lepper wysypywał zboże na tory to dla "Polityki" był zwykłym przestępcom a gdy Balcerowicz ma w nosie najwyższy organ władzy to zaraz lecą słowa o "obywatelskim nieposłuszeństwie". Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia? Z wyrazami pogardy dla "rosnącego" obiektywizmu i rzetelności czasopisma.
    No cóż? Przypadek kliniczny. Z wyrazami współczucia. 
  • 2006-09-22 15:35 | orient

Ciekawa sprawa

Gdy Lepper wysypywał zboże na tory to dla "Polityki" był zwykłym przestępcom a gdy Balcerowicz ma w nosie najwyższy organ władzy to zaraz lecą słowa o "obywatelskim nieposłuszeństwie". Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia? Z wyrazami pogardy dla "rosnącego" obiektywizmu i rzetelności czasopisma.
  • 2006-09-26 14:38 | olek

Jestem zniesmaczonyi oburzony postawą PO !!!

Juz nigdy nie zaglosuję na PO postanowilem,jak niebezpieczne,nieodpowiedzialne i cyniczne jest podpuszczanie Polaków przeciwko sobie w kryterium ulicznym w imię swych konkretnych pewnie nie tylko partyjnych interesow,PO stala sie dla mnie Samoobroną w bialym kolnierzyku ,myślalam że sa bardziej odpowiedzialni,niestety dziennikarze tacy jak Pan zamiast wyjasniać tylko judzą,mają rozne standarty dla politykow,Gierycha odsadzają od czci i wiary za mniejsze "przewinienia",PO-wcom uchodzi na sucho nieposluszeństwo obywatelskiechce się no wie pan co...