Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Elfy na pensji

(3)
2006-09-21 00:04 | Polityka.pl
 • 2006-09-21 00:04 | life

  siema

  Pozdro TPG , cs rls :) GL i HF wszystkim graczom online . Powodzenia na finalach WCG chlopaki :)
 • 2006-09-26 21:33 | Soochy

  Elfy na Pensji a sport

  "Warcraft 3"
  Prae.Paladyn GO GO GO!
  Prae.Terror GO GO GO!
  Miejmy nadzieje ze za jakiś czas Polska dołączy chociażby do najlepszego kraju w Europie w dziedzinie e-sportu mowie tutaj o Niemczech,
  gdyż do Korei to nam bardzo wiele brakuje. Słyszałem ze w Korei jest to sport,
  spotkałem sie z paroma osobami które poprostu "rzuciły szkołę". Polacy już pisali podanie do ministra, lecz prawdopodobnie zostało wyrzucone do kosza, tak jak to w Polsce bywa.